Міністри
Шойгу Сергій Кужугетович
Міністр оборони Російської Федерації
21.05.1955 р.н.
Колокольцев Володимир Олександрович
Міністр внутрішніх справ Російської Федерації
11.05.1961 р.н.
Депутати
Азімов Рахім Азизбойович
депутат Державної думи РФ
16.08.1964 р.н.
Аіткулова Ельвіра Ринатівна
депутат Державної думи РФ
19.08.1973 р.н.
Боярський Сергій Михайлович
депутат Державної думи РФ
24.01.1980 р.н.
Майданов Денис Васильович
депутат Державної думи РФ
17.02.1976 р.н.
Ісламов Дмитро Вікторович
депутат Державної думи РФ
05.12.1977 р.н.
Гордєєв Олексій Васильович
депутат Державної думи РФ
28.02.1955 р.н.
Булавінов Вадим Євгенійович
депутат Державної думи РФ
20.03.1963 р.н.
Брикін Микола Гаврилович
депутат Державної думи РФ
25.11.1959 р.н.
Борцов Микола Іванович
депутат Державної думи РФ
08.05.1945 р.н.
Бородай Олександр Юрійович
депутат Державної думи РФ
25.07.1972 р.н.
Авдєєв Михайло Юрійович
депутат Державної думи РФ
06.03.1977 р.н.
Аксаков Анатолій Геннадійович
депутат Державної думи РФ
28.11.1957 р.н.
Альохін Андрій Анатолійович
депутат Державної думи РФ
09.02.1959 р.н.
Алімова Ольга Миколаївна
депутат Державної думи РФ
10.04.1953 р.н.
Аммосов Петро Револьдович
депутат Державної думи РФ
22.09.1966 р.н.
Ананських Ігор Олександрович
депутат Державної думи РФ
06.09.1966 р.н.
Арапов Георгій Костянтинович
депутат Державної думи РФ
11.09.1999 р.н.
Арефьєв Микола Васильович
депутат Державної думи РФ
11.03.1949 р.н.
Афонін Юрій В’ячеславович
депутат Державної думи РФ
22.03.1977 р.н.
Бабаков Олександр Михайлович
депутат Державної думи РФ
08.02.1963 р.н.
Бабич Іван Миколайович
депутат Державної думи РФ
02.09.1982 р.н.
Бєлоусов Вадим Володимирович
депутат Державної думи РФ
02.10.1960 р.н.
Бєрулава Михайло Миколайович
депутат Державної думи РФ
03.08.1950 р.н.
Бессонов Євген Іванович
депутат Державної думи РФ
26.11.1968 р.н.
Біфов Анатолій Жамалович
депутат Державної думи РФ
07.01.1963 р.н.
Бурляєв Микола Петрович
депутат Державної думи РФ
03.08.1946 р.н.
Васільєв Микола Іванович
депутат Державної думи РФ
28.03.1958 р.н.
Вассерман Микола Іванович
депутат Державної думи РФ
09.12.1952 р.н.
Власов Василь Максимович
депутат Державної думи РФ
27.06.1995 р.н.
Гаврилов Сергій Анатолійович
депутат Державної думи РФ
27.01.1966 р.н.
Гартунг Валерій Карлович
депутат Державної думи РФ
12.11.1960 р.н.
Глазкова Анжеліка Єгорівна
депутат Державної думи РФ
28.12.1968 р.н.
Горячева Ксенія Олександрівна
депутат Державної думи РФ
16.05.1996 р.н.
Григор’єв Юрій Іннокентійович
депутат Державної думи РФ
20.09.1969 р.н.
Гусєв Дмитро Геннадійович
депутат Державної думи РФ
23.07.1972 р.н.
Даванков Владислав Андрійович
депутат Державної думи РФ
25.02.1984 р.н.
Делягін Михайло Геннадійович
депутат Державної думи РФ
18.03.1968 р.н.
Діденко Олексій Миколайович
депутат Державної думи РФ
30.03.1983 р.н.
Дмітрієва Оксана Генріховна
депутат Державної думи РФ
03.04.1958 р.н.
Дробот Марія Володимирівна
депутат Державної думи РФ
21.03.1982 р.н.
Єзерський Микола Миколайович
депутат Державної думи РФ
08.05.1956 р.н.
Зюганов Геннадій Андрійович
депутат Державної думи РФ
26.06.1944 р.н.
Іванов Микола Миколайович
депутат Державної думи РФ
17.01.1957 р.н.
Іванюженков Борис Вікторович
депутат Державної думи РФ
25.02.1966 р.н.
Исаков Володимир Павлович
депутат Державної думи РФ
25.02.1987 р.н.
Кабишев Сергій Володимирович
депутат Державної думи РФ
04.09.1963 р.н.
Казанков Сергій Іванович
депутат Державної думи РФ
09.10.1972 р.н.
Калашников Леонід Іванович
депутат Державної думи РФ
06.08.1960 р.н.
Камнєв Георгій Петрович
депутат Державної думи РФ
05.10.1983 р.н.
Каноков Тимур Борисович
депутат Державної думи РФ
24.09.1972 р.н.
Каргинов Сергій Генріхович
депутат Державної думи РФ
05.09.1969 р.н.
Кашин Володимир Іванович
депутат Державної думи РФ
10.08.1948 р.н.
Коломєйцев Микола Васильович
депутат Державної думи РФ
01.09.1956 р.н.
Комоцький Борис Олегович
депутат Державної думи РФ
31.01.1956 р.н.
Корнієнко Олексій Вікторович
депутат Державної думи РФ
22.07.1976 р.н.
Кочієв Роберт Іванович
депутат Державної думи РФ
16.03.1966 р.н.
Кошелєв Володимир Олексійович
депутат Державної думи РФ
01.10.1974 р.н.
Кузнєцов Андрій Анатолійович
депутат Державної думи РФ
29.05.1972 р.н.
Кузнєцов Дмитро Вадимович
депутат Державної думи РФ
05.03.1975 р.н.
Кумін Вадим Валентинович
депутат Державної думи РФ
01.01.1973 р.н.
Лантратова Яна Валеріївна
депутат Державної думи РФ
14.12.1988 р.н.
Лєбєдєв Олег Олександрович
депутат Державної думи РФ
12.10.1976 р.н.
Левченко Сергій Георгійович
депутат Державної думи РФ
02.11.1953 р.н.
Леонов Олег Юрійович
депутат Державної думи РФ
10.09.1970 р.н.
Леонов Сергій Дмитрович
депутат Державної думи РФ
09.05.1983 р.н.
Лісіцин Анатолій Іванович
депутат Державної думи РФ
26.06.1947 р.н.
Луговий Андрій Костянтинович
депутат Державної думи РФ
19.09.1966 р.н.
Лябіхов Роман Михайлович
депутат Державної думи РФ
07.05.1973 р.н.
Марков Євген Володимирович
депутат Державної думи РФ
08.11.1973 р.н.
Мархаєв В’ячеслав Михайлович
депутат Державної думи РФ
01.06.1955 р.н.
Марченко Євген Євгенович
депутат Державної думи РФ
17.07.1972 р.н.
Матвєєв Михайло Миколайович
депутат Державної думи РФ
13.05.1968 р.н.
Мельников Іван Іванович
депутат Державної думи РФ
07.08.1950 р.н.
Миронов Сергій Михайлович
депутат Державної думи РФ
14.02.1953 р.н.
Мусатов Іван Михайлович
депутат Державної думи РФ
14.02.1976 р.н.
Напсо Юрій Аісович
депутат Державної думи РФ
17.04.1973 р.н.
Нечаєв Олексій Геннадійович
депутат Державної думи РФ
30.08.1966 р.н.
Нілов Олег Анатолійович
депутат Державної думи РФ
08.05.1962 р.н.
Нілов Ярослав Євгенович
депутат Державної думи РФ
20.03.1982 р.н.
Новіков Дмитро Георгійович
депутат Державної думи РФ
12.09.1969 р.н.
Новічков Микола Володимирович
депутат Державної думи РФ
24.12.1974 р.н.
Обухов Сергій Павлович
депутат Державної думи РФ
05.10.1958 р.н.
Осадчий Микола Іванович
депутат Державної думи РФ
08.12.1957 р.н.
Останіна Ніна Олександрівна
депутат Державної думи РФ
26.12.1955 р.н.
Пайкін Борис Романович
депутат Державної думи РФ
26.03.1965 р.н.
Панеш Каплан Мугдинович
депутат Державної думи РФ
04.09.1974 р.н.
Пантєлєєв Сергій Михайлович
депутат Державної думи РФ
04.07.1951 р.н.
Парфьонов Денис Андрійович
депутат Державної думи РФ
22.09.1987 р.н.
Прусакова Марія Миколаївна
депутат Державної думи РФ
04.09.1983 р.н.
Рашкін Валерій Федорович
депутат Державної думи РФ
14.03.1955 р.н.
Савіцька Світлана Євгенівна
депутат Державної думи РФ
08.08.1948 р.н.
Свистунов Аркадій Миколайович
депутат Державної думи РФ
28.04.1965 р.н.
Свіщьов Дмитро Олександрович
депутат Державної думи РФ
22.05.1969 р.н.
Сєлєзньов Валерій Сергійович
депутат Державної думи РФ
05.09.1964 р.н.
Семигин Геннадій Юрійович
депутат Державної думи РФ
23.03.1964 р.н.
Синельщиков Юрій Петрович
депутат Державної думи РФ
26.09.1947 р.н.
Слуцький Леонід Едуардович
сенатор Російської Федерації
04.01.1968 р.н.
Смолін Олег Миколайович
депутат Державної думи РФ
10.02.1952 р.н.
Соболєв Віктор Іванович
депутат Державної думи РФ
23.02.1950 р.н.
Сулейманов Ренат Ісмаїлович
депутат Державної думи РФ
24.12.1965 р.н.
Сухарев Іван Костянтинович
депутат Державної думи РФ
10.06.1978 р.н.
Тайсаєв Казбек Куцукович
депутат Державної думи РФ
12.02.1967 р.н.
Тарбаєв Сангаджи Андрійович
депутат Державної думи РФ
15.04.1982 р.н.
Ткачьов Антон Олегович
депутат Державної думи РФ
31.03.1994 р.н.
Тумусов Федот Семенович
депутат Державної думи РФ
30.06.1955 р.н.
Філатова Ірина Анатоліївна
депутат Державної думи РФ
08.08.1978 р.н.
Харитонов Микола Михайлович
депутат Державної думи РФ
30.10.1948 р.н.
Хованська Галина Петрівна
депутат Державної думи РФ
23.08.1943 р.н.
Чепа Олексій Васильович
депутат Державної думи РФ
22.11.1955 р.н.
Чернишов Борис Олександрович
депутат Державної думи РФ
25.06.1991 р.н.
Шаргунов Сергій Олександрович
депутат Державної думи РФ
12.05.1980 р.н.
Шилкін Григорій Володимирович
депутат Державної думи РФ
20.10.1976 р.н.
Щапов Михайло Вікторович
депутат Державної думи РФ
20.09.1975 р.н.
Ющенко Олександр Андрійович
депутат Державної думи РФ
19.11.1969 р.н.
Кавінов Артем Олександрович
депутат Державної думи РФ
03.09.1969 р.н.
Кадєнков Дмитро Михайлович
депутат Державної думи РФ
03.05.1972 р.н.
Казаков Віктор Олексійович
депутат Державної думи РФ
04.04.1949 р.н.
Казакова Ольга Михайлівна
депутат Державної думи РФ
30.05.1968 р.н.
Калімуллін Рустам Галіуллович
депутат Державної думи РФ
02.01.1958 р.н.
Коткін Сергій Миколайович
депутат Державної думи РФ
11.03.1956 р.н.
Кравченко Денис Борисович
депутат Державної думи РФ
17.04.1976 р.н.
Красов Андрій Леонідович
депутат Державної думи РФ
27.01.1967 р.н.
Кастюкевич Ігор Юрійович
депутат Державної думи РФ
06.12.1976 р.н.
Качкаєв Павло Рюрикович
депутат Державної думи РФ
04.10.1951 р.н.
Квітка Іван Іванович
депутат Державної думи РФ
04.05.1967 р.н.
Кідяєв Віктор Борисович
депутат Державної думи РФ
09.07.1956 р.н.
Кізєєв Михайло Володимирович
депутат Державної думи РФ
31.03.1978 р.н.
Кір'янов Артем Юрійович
депутат Державної думи РФ
12.01.1977 р.н.
Фаррахов Айрат Закієвич
депутат Державної думи РФ
17.02.1968 р.н.
Фьодоров Євгеній Олексійович
депутат Державної думи РФ
11.05.1963 р.н.
Фєдяєв Павло Михайлович
депутат Державної думи РФ
31.07.1982 р.н.
Фомічьов В’ячеслав Васильович
депутат Державної думи РФ
26.04.1965 р.н.
Фролова Тамара Іванівна
депутат Державної думи РФ
02.11.1959 р.н.
Пилипенко Ольга Василівна
депутат Державної думи РФ
04.01.1966 р.н.
Півненко Валентина Миколаївна
депутат Державної думи РФ
14.06.1947 р.н.
Петрунін Микола Юрійович
депутат Державної думи РФ
27.02.1976 р.н.
Петров Юрій Олександрович
депутат Державної думи РФ
10.04.1947 р.н.
Петров Сергій Валерійович
депутат Державної думи РФ
19.04.1965 р.н.
Петров В’ячеслав Анатолійович
депутат Державної думи РФ
17.08.1969 р.н.
Петров Олександр Петрович
депутат Державної думи РФ
21.05.1958 р.н.
Кісєльов Михайло Сергійович
депутат Державної думи РФ
18.06.1986 р.н.
Кісляков Михайло Леонідович
депутат Державної думи РФ
18.11.1975 р.н.
Ковпак Лев Ігорович
депутат Державної думи РФ
23.10.1978 р.н.
Коган Олександр Борисович
депутат Державної думи РФ
26.02.1969 р.н.
Когогіна Альфія Гумарівна
депутат Державної думи РФ
22.02.1968 р.н.
Хасанов Мурат Русланович
депутат Державної думи РФ
10.12.1970 р.н.
Хінштейн Олександр Овсійович
депутат Державної думи РФ
26.10.1974 р.н.
Хор Гліб Якович
депутат Державної думи РФ
08.04.1963 р.н.
Хубєзов Дмитро Анатолійович
депутат Державної думи РФ
20.12.1971 р.н.
Башанкаєв Бадма Миколайович
депутат Державної думи РФ
16.06.1978 р.н.
Бахметьєв Віталій Вікторович
депутат Державної думи РФ
12.08.1961 р.н.
Бахарєв Костянтин Михайлович
депутат Державної думи РФ
20.10.1972 р.н.
Баталова Рима Акбердинівна
депутат Державної думи РФ
01.01.1964 р.н.
Байгускаров Заріф Закірович
депутат Державної думи РФ
30.06.1967 р.н.
Баженов Тимофій Тимофійович
депутат Державної думи РФ
25.01.1976 р.н.
Анікєєв Андрій Анатолійович
депутат Державної думи РФ
16.12.1961 р.н.
Алтухов Сергій Вікторович
депутат Державної думи РФ
23.02.1982 р.н.
Будуєв Микола Робертович
депутат Державної думи РФ
24.03.1974 р.н.
Ніфант’єв Євген Олегович
депутат Державної думи РФ
14.09.1978 р.н.
Оглобліна Юлія Василівна
депутат Державної думи РФ
01.11.1989 р.н.
Курбанов Різван Даниялович
депутат Державної думи РФ
03.01.1961 р.н.
Кусайко Тетяна Олексіївна
депутат Державної думи РФ
15.01.1960 р.н.
Кушнарьов Віталій Васильович
депутат Державної думи РФ
01.05.1975 р.н.
Лавриненко Олексій Федорович
депутат Державної думи РФ
20.08.1955 р.н.
Ламейкін Дмитро Вікторович
депутат Державної думи РФ
27.02.1977 р.н.
Лебедєв Євгеній Вікторович
депутат Державної думи РФ
12.12.1957 р.н.
Лесун Анатолій Федорович
депутат Державної думи РФ
27.02.1959 р.н.
Лісовський Сергій Федорович
депутат Державної думи РФ
25.04.1960 р.н.
Ліхачьов Віталій Вікторович
депутат Державної думи РФ
22.02.1964 р.н.
Лобач Тетяна Георгіївна
депутат Державної думи РФ
08.01.1974 р.н.
Логінов Вячеслав Юрійович
депутат Державної думи РФ
09.01.1979 р.н.
Лоор Іван Іванович
депутат Державної думи РФ
11.12.1955 р.н.
Лоцманов Дмитро Миколайович
депутат Державної думи РФ
02.03.1975 р.н.
Любарський Роман Валерійович
депутат Державної думи РФ
16.07.1980 р.н.
Мажуга Олександр Георгійович
депутат Державної думи РФ
06.08.1980 р.н.
Абакаров Хізрі Магомедович
депутат Державної думи РФ
28.06.1960 р.н.
Макаров Андрій Михайлович
депутат Державної думи РФ
22.07.1954 р.н.
Макаров Вячеслав Серафимович
депутат Державної думи РФ
07.05.1955 р.н.
Макієв Зураб Гайозович
депутат Державної думи РФ
30.09.1976 р.н.
Марков Андрій Павлович
депутат Державної думи РФ
30.06.1972 р.н.
Мєтєлєв Артем Павлович
депутат Державної думи РФ
11.08.1993 р.н.
Мєтшин Айдар Раїсович
депутат Державної думи РФ
27.08.1963 р.н.
Мілонов Віталій Валентинович
депутат Державної думи РФ
23.01.1974 р.н.
Морозов Олег Вікторович
депутат Державної думи РФ
05.11.1953 р.н.
Морозов Сергій Іванович
депутат Державної думи РФ
06.09.1959 р.н.
Москвічьов Євгеній Сергійович
депутат Державної думи РФ
28.09.1957 р.н.
Назарова Наталя Василівна
депутат Державної думи РФ
22.12.1953 р.н.
Нєвєров Сергій Іванович
депутат Державної думи РФ
21.12.1961 р.н.
Нємкін Антон Ігорович
депутат Державної думи РФ
22.08.1983 р.н.
Ніколаєв Микола Петрович
депутат Державної думи РФ
02.04.1970 р.н.
Ніколаєва Вікторія Вікторівна
депутат Державної думи РФ
21.11.1962 р.н.
Ніконов Вячеслав Олексійович
депутат Державної думи РФ
05.06.1956 р.н.
Чаплін Микита Юрійович
депутат Державної думи РФ
28.07.1982 р.н.
Чепіков Сергій Володимирович
депутат Державної думи РФ
30.01.1967 р.н.
Черняк Олексій Юрійович
депутат Державної думи РФ
27.08.1973 р.н.
Чижов Сергій Вікторович
депутат Державної думи РФ
16.03.1964 р.н.
Швиткін Юрій Миколайович
депутат Державної думи РФ
24.05.1965 р.н.
Шеремет Михайло Сергійович
депутат Державної думи РФ
23.05.1971 р.н.
Шипулін Антон Володимирович
депутат Державної думи РФ
21.08.1987 р.н.
Школкіна Надія Василівна
депутат Державної думи РФ
12.05.1970 р.н.
Шолохов Олександр Михайлович
депутат Державної думи РФ
25.01.1962 р.н.
Шубін Ігор Миколайович
депутат Державної думи РФ
20.12.1955 р.н.
Шувалов Вадим Миколайович
депутат Державної думи РФ
17.02.1958 р.н.
Шхагошев Адальбі Люлевич
депутат Державної думи РФ
06.06.1967 р.н.
Щьоглов Микола Михайлович
депутат Державної думи РФ
16.03.1960 р.н.
Ягафаров Азат Фердинандович
депутат Державної думи РФ
04.04.1961 р.н.
Ямпольска Олена Олександрівна
депутат Державної думи РФ
20.06.1971 р.н.
Ярова Ірина Анатоліївна
депутат Державної думи РФ
17. 10.1966 р.н.
Яхнюк Сергій Васильович
депутат Державної думи РФ
03.07.1962 р.н.
Колєснік Андрій Іванович
депутат Державної думи РФ
26.02.1960 р.н.
Колєсніков Олег Олексійович
депутат Державної думи РФ
11.09.1968 р.н.
Колунов Сергій Володимирович
депутат Державної думи РФ
22.03.1973 р.н.
Кононов Володимир Михайлович
депутат Державної думи РФ
13.03.1958 р.н.
Коробова Ольга Володимирівна
депутат Державної думи РФ
15.09.1978 р.н.
Костенко Наталія Василівна
депутат Державної думи РФ
09.08.1980 р.н.
Цед Микола Григорович
депутат Державної думи РФ
06.10.1959 р.н.
Цунаєва Олена Мойсеївна
депутат Державної думи РФ
13.01.1969 р.н.
Панін Генадій Олегович
депутат Державної думи РФ
13.06.1981 р.н.
Панькіна Ірина Олександрівна
депутат Державної думи РФ
08.03.1986 р.н.
Пахомов Сергій Олександрович
депутат Державної думи РФ
06.08.1975 р.н.
Первишов Євген Олексійович
депутат Державної думи РФ
04.05.1976 р.н.
Панков Микола Васильович
депутат Державної думи РФ
05.01.1965 р.н.
Полякова Алла Вікторівна
депутат Державної думи РФ
26.11.1970 р.н.
Орлова Наталя Олексіївна
депутат Державної думи РФ
29.08.1969 р.н.
Оргєєва Марина Едуардівна
депутат Державної думи РФ
21.09.1959 р.н.
Огуль Леонід Анатолійович
депутат Державної думи РФ
26.10.1963 р.н.
Погорєлий Дмитро Вікторович
депутат Державної думи РФ
04.10.1977 р.н.
Піскарьов Василь Іванович
депутат Державної думи РФ
08.11.1963 р.н.
Пірог Дмитро Юрійович
депутат Державної думи РФ
27.06.1980 р.н.
Пінський Віктор Віталійович
депутат Державної думи РФ
06.02.1964 р.н.
Поляков Олександр Олексійович
депутат Державної думи РФ
31.01.1969 р.н.
Бабашов Леонід Іванович
депутат Державної думи РФ
31.01.1966 р.н.
Аюпов Рінат Зайдулаєвич
депутат Державної думи РФ
13.08.1974 р.н.
Аршинова Альона Ігорівна
депутат Державної думи РФ
03.03.1985 р.н.
Аршба Отарі Іонович
депутат Державної думи РФ
12.04.1955 р.н.
Ануфрієва Ольга Миколаївна
депутат Державної думи РФ
18.08.1974 р.н.
Антропенко Ігор Олександрович
депутат Державної думи РФ
10.12.1969 р.н.
Анікєєв Григорій Вікторович
депутат Державної думи РФ
28.02.1972 р.н.
Кузьмін Михайло Володимирович
депутат Державної думи РФ
05.08.1955 р.н.
Бондаренко Олена Веніяминівна
депутат Державної думи РФ
10.06.1968 р.н.
Богуславський Ірек Борисович
депутат Державної думи РФ
09.09.1967 р.н.
Бічаєв Артем Олександрович
депутат Державної думи РФ
04.04.1990 р.н.
Бідонько Сергій Юрійович
депутат Державної думи РФ
18.08.1975 р.н.
Бессараб Світлана Вікторівна
депутат Державної думи РФ
07.12.1970 р.н.
Бєлік Дмитро Анатолійович
депутат Державної думи РФ
17.10.1969 р.н.
Бєлих Ірина Вікторівна
депутат Державної думи РФ
16.08.1964 р.н.
Горєлкін Антон Вадимович
депутат Державної думи РФ
22.01.1982 р.н.
Демченко Іван Іванович
депутат Державної думи РФ
27.09.1960 р.н.
Данчікова Галина Інокентіївна
депутат Державної думи РФ
13.08.1954 р.н.
Горохов Андрій Юрійович
депутат Державної думи РФ
13.01.1960 р.н.
Гімбатов Андрій Петрович
депутат Державної думи РФ
19.07.1979 р.н.
Гладкіх Борис Михайлович
депутат Державної думи РФ
16.02.1983 р.н.
Говирін Олексій Борисович
депутат Державної думи РФ
26.05.1983 р.н.
Голіков Олег Олександрович
депутат Державної думи РФ
21.10.1968 р.н.
Попов Євгеній Георгійович
депутат Державної думи РФ
11.09.1978 р.н.
Птицин Роман Вікторович
депутат Державної думи РФ
08.09.1975 р.н.
Рєвєнко Євгеній Васильович
депутат Державної думи РФ
22.05.1972 р.н.
Рєзник Владислав Матусович
депутат Державної думи РФ
17.05.1954 р.н.
Рєсін Володимир Іосифович
депутат Державної думи РФ
21.02.1936 р.н.
Родіна Вікторія Сергіївна
депутат Державної думи РФ
29.10.1989 р.н.
Родніна Ірина Костянтинівна
депутат Державної думи РФ
12.09.1949 р.н.
Романенко Роман Юрійович
депутат Державної думи РФ
09.08.1971 р.н.
Вольфсон Ілля Свєтославович
депутат Державної думи РФ
08.06.1981 р.н.
Воробйов Андрій Вікторович
депутат Державної думи РФ
24.07.1985 р.н.
Вторигіна Олена Андріївна
депутат Державної думи РФ
17.08.1957 р.н.
Виборний Анатолій Борисович
депутат Державної думи РФ
08.06.1965 р.н.
Вяткін Дмитро Федорович
депутат Державної думи РФ
21.05.1974 р.н.
Гаджієв Мурад Станіславович
депутат Державної думи РФ
31.07.1961 р.н.
Гаджієв Руслан Гаджієвич
депутат Державної думи РФ
29.08.1978 р.н.
Гарін Олег Володимирович
депутат Державної думи РФ
26.12.1973 р.н.
Гасанов Джамаладін Набійович
депутат Державної думи РФ
05.08.1964 р.н.
Геккієв Заур Далхатович
депутат Державної думи РФ
12.02.1961 р.н.
Германова Ольга Михайлівна
депутат Державної думи РФ
26.09.1961 р.н.
Гетта Антон Олександрович
депутат Державної думи РФ
29.04.1980 р.н.
Гільмутдінов Дінар Загітович
депутат Державної думи РФ
10.08.1969 р.н.
Гільмутдінов Ільдар Ірекович
депутат Державної думи РФ
03.09.1962 р.н.
Бурлаков Сергій Володимирович
депутат Державної думи РФ
26.05.1971 р.н.
Бутіна Марія Валеріївна
депутат Державної думи РФ
10.11.1988 р.н.
Буцька Тетяна Вікторівна
депутат Державної думи РФ
08.05.1975 р.н.
Валенчук Олег Доріанович
депутат Державної думи РФ
14.09.1960 р.н.
Валєєв Ернест Абдулович
депутат Державної думи РФ
07.04.1950 р.н.
Валуєв Микола Сергійович
депутат Державної думи РФ
21.08.1973 р.н.
Сімігін Павло Володимирович
депутат Державної думи РФ
26.07.1968 р.н.
Василькова Марія Вікторівна
депутат Державної думи РФ
13.02.1978 р.н.
Вєллєр Олексій Борисович
депутат Державної думи РФ
09.01.1966 р.н.
Веремєєнко Сергій Олексійович
депутат Державної думи РФ
26.09.1955 р.н.
Власова Вероніка Валеріївна
депутат Державної думи РФ
02.11.1966 р.н.
Водолацький Віктор Петрович
депутат Державної думи РФ
19.08.1957 р.н.
Водянов Роман Михайлович
депутат Державної думи РФ
25.11.1982 р.н.
Володін В’ячеслав Вікторович
депутат Державної думи РФ
04.02.1964 р.н.
Романов Михайло Валентинович
депутат Державної думи РФ
03.11.1984 р.н.
Руденський Ігор Миколайович
депутат Державної думи РФ
11.09.1962 р.н.
Рум’янцев Микита Геннадійович
депутат Державної думи РФ
27.04.1988 р.н.
Рябцева Жанна Анатоліївна
депутат Державної думи РФ
08.12.1977 р.н.
Савельєв Дмитро Іванович
депутат Державної думи РФ
25.05.1971 р.н.
Савченко Олег Володимирович
депутат Державної думи РФ
25.10.1966 р.н.
Салаєва Алла Леонідівна
депутат Державної думи РФ
14.09.1979 р.н.
Самокіш Володимир Ігорович
депутат Державної думи РФ
20.09.1975 р.н.
Саралієв Шамсаїл Юнусович
депутат Державної думи РФ
05.11.1973 р.н.
Саранова Юлія Володимирівна
депутат Державної думи РФ
21.10.1988 р.н.
Сариглар Айдин Миколайович
депутат Державної думи РФ
22.02.1988 р.н.
Сенін Володимир Борисович
депутат Державної думи РФ
17.09.1960 р.н.
Сімановський Леонід Якович
депутат Державної думи РФ
19.07.1949 р.н.
Захаров Костянтин Юрійович
депутат Державної думи РФ
31.03.1973 р.н.
Зубарєв Віктор Владиславович
депутат Державної думи РФ
20.02.1961 р.н.
Іванов Максим Анатолійович
депутат Державної думи РФ
24.11.1967 р.н.
Іванов Максим Євгенович
депутат Державної думи РФ
23.05.1987 р.н.
Івенських Ірина Валентинівна
депутат Державної думи РФ
22.07.1972 р.н.
Дерябкін Віктор Єфимович
депутат Державної думи РФ
11.05.1954 р.н.
Дзюба Віктор Вікторович
депутат Державної думи РФ
10.08.1977 р.н.
Догаєв Ахмед Шамханович
депутат Державної думи РФ
18.08.1965 р.н.
Дорошенко Андрій Миколайович
депутат Державної думи РФ
10.03.1977 р.н.
Журова Світлана Сергіївна
депутат Державної думи РФ
07.01.1972 р.н.
Гурульов Андрій Вікторович
депутат Державної думи РФ
16.10.1967 р.н.
Дрожжина Юлія Миколаївна
депутат Державної думи РФ
01.03.1990 р.н.
Дроздов Олександр Сергійович
депутат Державної думи РФ
01.11.1970 р.н.
Дьяконова Тетяна Іванівна
депутат Державної думи РФ
22.04.1970 р.н.
Євтухова Олена Олександрівна
депутат Державної думи РФ
07.08.1970 р.н.
Долуда Микола Олександрович
депутат Державної думи РФ
10.06.1952 р.н.
Єзубов Олексій Петрович
депутат Державної думи РФ
10.02.1948 р.н.
Іванов Володимир Валерійович
депутат Державної думи РФ
10.02.1971р.н.
Ільїних Володимир Олексійович
депутат Державної думи РФ
20.05.1975 р.н.
Єфімов Віталій Борисович
депутат Державної думи РФ
04.04.1940 р.н.
Жуков Олександр Дмитрович
депутат Державної думи РФ
01.06.1956 р.н.
Затулін Костянтин Федорович
депутат Державної думи РФ
07.09.1958 р.н.
Івлєв Леонід Григорович
депутат Державної думи РФ
01.05.1953 р.н.
Ігнатов Віктор Олександрович
депутат Державної думи РФ
15.10.1968 р.н.
Ісаєв Андрій Костянтинович
депутат Державної думи РФ
01.10.1964 р.н.
Соловйов Сергій Анатолійович
депутат Державної думи РФ
01.05.1961 р.н.
Сокол Сергій Михайлович
депутат Державної думи РФ
17.12.1970 р.н.
Спірідонов Олександр Юрійович
депутат Державної думи РФ
03.01.1989 р.н.
Скоч Андрій Володимирович
депутат Державної думи РФ
30.01.1966 р.н.
Смірнов Віктор Володимирович
депутат Державної думи РФ
09.09.1968 р.н.
Старшинов Михайло Євгенович
депутат Державної думи РФ
12.12.1971 р.н.
Станкевич Юрій Аркадійович
депутат Державної думи РФ
24.07.1976 р.н.
Стенякіна Катерина Петрівна
депутат Державної думи РФ
04.05.1985 р.н.
Терюшков Роман Ігорович
депутат Державної думи РФ
20.12.1979 р.н.
Ткачов Олексій Миколайович
депутат Державної думи РФ
01.03.1957 р.н.
Топілін Максим Анатолійович
депутат Державної думи РФ
19.04.1967 р.н.
Дімов Олег Дмитрович
депутат Державної думи РФ
08.03.1968 р.н.
Тєтєрдінко Олександр Павлович
депутат Державної думи РФ
20.11.1983 р.н.
Тімофєєва Ольга Вікторівна
депутат Державної думи РФ
19.08.1977 р.н.
Толстий Петро Олегович
депутат Державної думи РФ
20.06.1969 р.н.
Іванінський Олег Іванович
депутат Державної думи РФ
05.06.1966 р.н.
Скляр Геннадій Іванович
депутат Державної думи РФ
17.05.1952 р.н.
Скруг Валерій Степанович
депутат Державної думи РФ
20.06.1963 р.н.
Таймазов Артур Борисович
депутат Державної думи РФ
20.07.1979 р.н.
Тарасенко Михайло Васильович
депутат Державної думи РФ
21.11.1947 р.н.
Татрієв Муслім Барисович
депутат Державної думи РФ
11.01.1980 р.н.
Тен Сергій Юрійович
депутат Державної думи РФ
25.08.1976 р.н.
Тєрєнтьєв Михайло Борисович
депутат Державної думи РФ
14.05.1970 р.н.
Військове командування
Герасимов Валерій Васильович
Начальник Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації, перший заступник Міністра оборони Російської Федерації
08.09.1955 р.н.
Золотов Віктор Васильович
Директор Федеральної служби військ національної гвардії Російської Федерації - Головнокомандувач військами національної гвардії Російської Федерації
27.01.1954 р.н.
Маковецький Олег Володимирович
Командуючий 6-ю Ленінградською Червонопрапорною армією ВПС і ППО
06.10.1966 р.н.
Конашенков Ігор Євгенович
керівник Департаменту інформації та масових комунікацій Міністерства оборони Російської Федерації
15.05.1966 р.н.
Кирилов Ігор Анатолійович
Начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних сил Російської Федерації
13.07.1970 р.н.
Лямін Денис Ігоревич
Начальник 22 Армійського корпусу Берегових військ Чорноморського Флоту Збройних Сил Російської Федерації
19.05.1979 р.н.
Салюков Олег Леонідович
генерал армії та чинний головнокомандувач Сухопутних військ Росії
21.05.1955 р. н.
Суровікін Сергій Володимирович
Головнокомандувач Повітряно-космічними силами Російської Федерації
11.10.1966
Євменов Микола Анатолійович
Головнокомандувач Військово-морським флотом Збройних Сил Російської Федерації
02.04.1962 р.н.
Чайко Олександр Юрійович
командуючий Східного військового округу ЗС РФ
27.07.1971 р.н.
Чубарикін Сергій Вікторович
командир 76 десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ ЗС РФ
25.07.1980 р.н.
Лапін Олександр Павлович
Командуючий Центрального військового округу ЗС РФ
01.01.1964 р.н.
Марушкін Андрій Сергійович
Командир 15 ої окремої гвардійської мотострілкової бригади Сухопутний військ ВС РФ
Посадовці
Матвієнко Валентина Іванівна
Голова Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації
07.04.1949 р.н.
Володін В’ячеслав Вікторович
Голова Державної Думи Федеральних зборів Російської Федерації
04.02.1964 р.н.
Щоголев Ігор Олегович
Повноважний представник президента Російської Федерації в Центральному федеральному окрузі
10.11.1965 р.н.
Захарова Марія Володимирівна
Директор департаменту інформації та друку Міністерства закордонних справ Російської Федерації, офіційний представник МЗС Росії
24.12.1975 р.н.
Рогозін Дмитро Олегович
Директор Державної корпорації по космічній діяльності «Роскосмос»
21.12.1963 р.н.
Косачьов Костянтин Йосипович
сенатор Російської Федерації
17.09.1962 р.н.
Яцкін Андрій Володимирович
сенатор Російської Федерації
25.04.1969 р.н.
Горячова Світлана Петрівна
сенатор Російської Федерації
03.06.1947 р.н.
Семенов Валерій Володимирович
сенатор Російської Федерації
16.09.1960 р.н.
Карелін Олександр Олександрович
сенатор Російської Федерації
19.09.1967 р.н.
Мамсуров Таймураз Дзамбекович
сенатор Російської Федерації
13.04.1954 р.н.
Борисов Єгор Афанасійович
сенатор Російської Федерації
15.08.1954 р.н.
Ковітіді Ольга Федорівна
сенатор Російської Федерації
07.05.1962 р.н.
Алтабаєва Катерина Борисівна
сенатор Російської Федерації
27.05.1956 р.н.
Рижков Микола Іванович
сенатор Російської Федерації
28.09.1929 р.н.
Карасін Григорій Борисович
сенатор Російської Федерації
23.08.1949 р.н.
Бондарев Віктор Миколайович
сенатор Російської Федерації
07.12.1959 р.н.
Клішас Андрій Олександрович
сенатор Російської Федерації
09.11.1972 р.н.
Мартинов Сергій Олександрович
сенатор Російської Федерації
22.08.1959 р.н.
Кожин Володимир Ігоревич
сенатор Російської Федерації
28.02.1959 р.н.
Єпишин Андрій Миколайович
сенатор Російської Федерації
29.10.1967 р.н.
Нікітін Олександр Валерійович
сенатор Російської Федерації
26.04.1976 р.н.
Журавльов Микола Андрійович
сенатор Російської Федерації
01.09.1976 р.н
Кутепов Андрій Вікторович
сенатор Російської Федерації
06.04.1971 р.н.
Рукавішнікова Ірина Валеріївна
сенатор Російської Федерації
03.02.1973 р.н.
Пермінов Дмитро Сергійович
сенатор Російської Федерації
03.04.1979 р.н.
Кондратюк Микола Федорович
сенатор Російської Федерації
11.07.1957 р.н.
Святенко Інна Юріївна
сенатор Російської Федерації
06.09.1967 р.н.
Базилевський Андрій Олександрович
сенатор Російської Федерації
24.02.1967 р.н.
Воробйов Юрій Леонідович
сенатор Російської Федерації
02.02.1948 р.н.
Башкін Олександр Давидович
сенатор Російської Федерації
10.06.1962 р.н.
Вайнберг Олександр Владеленович
сенатор Російської Федерації
02.02.1961 р.н.
Жукова Анастасія Геннадіївна
сенатор Російської Федерації
08.11.1974 р.н.
Ісаков Едуард Володимирович
сенатор Російської Федерації
04.10.1973 р.н.
Круглий Володимир Ігорович
сенатор Російської Федерації
27.05.1955 р.н.
Лєбєдєв Володимир Альбертович
сенатор Російської Федерації
23.04.1962 р.н.
Ордєнов Геннадій Іванович
сенатор Російської Федерації
04.09.1957 р.н.
Отке Анна Іванівна
сенатор Російської Федерації
21.12.1974 р.н.
Шевченко Андрій Анатолійович
сенатор Російської Федерації
29.05.1965 р.н.
Савченко Євгеній Степанович
сенатор Російської Федерації
08.04.1950 р.н.
Артаманов Анатолій Дмитрович
сенатор Російської Федерації
05.05.1952 р.н.
Алексеев Олег Олександрович
сенатор Російської Федерації
21.12.1967 р.н.
Аренин Сергій Петрович
сенатор Російської Федерації
29.08.1958 р.н.
Двойних Олександр Володимирович
сенатор Російської Федерації
19.01.1984 р.н.
Деньгин Вадим Евгенійович
сенатор Російської Федерації 

23.09.1980 р. н.
Іконніков Василь Миколайович
сенатор Російської Федерації
26.04.1961 р.н.
Кисляк Сергій Іванович
сенатор Російської Федерації
07.09.1950 р.н.
Нов’юхов Олександр В’ячеславович
сенатор Російської Федерації
05.10.1975 р.н.
Савельєв Дмитро Володимирович
сенатор Російської Федерації
03.08.1968 р.н.
Сафін Ленар Ринатович
сенатор Російської Федерації

11.02.1969 р.н.
Савин Олександр Олександрович
сенатор Російської Федерації
28.01.1962 р.н.
Салпагаров Ахмат Анзорович
сенатор Російської Федерації
13.01.1962 р.н.
Сахарова Тетяна Анатоліївна
сенатор Російської Федерації
16.06.1973 р.н.
Семисотов Микола Петрович
сенатор Російської Федерації
02.12.1968 р.н.
Скаковська Людмила Миколаївна
сенатор Російської Федерації
13.11.1961 р.н.
Тимченко Вячеслав Степанович
сенатор Російської Федерації
20.11.1955 р.н.
Ахмадов Махмад Ісаєвич
сенатор Російської Федерації
17.04.1972 р.н.
Барахов Мухарбек Ойбертович
сенатор Російської Федерації
04.01.1971 р.н.
Бездєнєжних Сергій Вячеславович
сенатор Російської Федерації
25.08.1979 р.н.
Бекетов Володимир Андрійович
сенатор Російської Федерації
29.03.1949 р.н.
Березкін Сергій Володимирович
сенатор Російської Федерації
23.06.1955 р.н.
Бєлоусов Михайло Володимирович
сенатор Російської Федерації
11.10.1953 р.н.
Бібікова Олена Василівна
сенатор Російської Федерації
23.09.1956 р.н.
Бриксін Олександр Юрійович
сенатор Російської Федерації
20.01.1967 р.н.
Карєлова Галина Миколаївна
сенатор Російської Федерації
29.06.1950 р.н.
Карлін Олексвандр Богданович
сенатор Російської Федерації
29.10.1951 р.н.
Орлов Олексій Маратович
сенатор Російської Федерації
09.10.1961 р.н.
Оюн Діна Іванівна
сенатор Російської Федерації
25.06.1963 р.н.
Павлова Маргарита Миколаївна
сенатор Російської Федерації
22.01.1979 р.н.
Хохлова Ольга Миколаївна
сенатор Російської Федерації
18.11.1957 р.н.
Цеков Сергій Павлович
сенатор Російської Федерації
28.09.1953 р.н.
Цепкін Олег Володимирович
сенатор Російської Федерації
15.09.1965 р.н.
Чернишов Андрій Володимирович
сенатор Російської Федерації
10.07.1970 р.н.
Шейкін Артем Геннадійович
сенатор Російської Федерації
25.03.1980 р.н.
Широков Анатолій Іванович
сенатор Російської Федерації
29.12.1967 р.н.
Ягубов Геннадій Володимирович
сенатор Російської Федерації
17.04.1968 р.н.
Ялалов Ірек Ішмухаметович
сенатор Російської Федерації
27.01.1961 р.н.
Ярошук Олександр Георгійович
сенатор Російської Федерації
15.11.1965 р.н.
Кіслов Андрій Ігорович
сенатор Російської Федерації
29.08.1958 р.н.
Клімов Андрій Аркадійович
сенатор Російської Федерації
09.11.1954 р.н.
Кравченко Владимир Казимирович
сенатор Російської Федерації
12.06.1964 р.н.
Петіна Ірина Олександрівна
сенатор Російської Федерації
31.08.1972 р.н.
Полетаев Володимир Володимирович
сенатор Російської Федерації
23.05.1975 р.н.
Пронюшкін Олександр Юрійович
сенатор Російської Федерації
31.07.1987 р.н.
Ткач Олег Полікарпович
сенатор Російської Федерації
23.09.1967 р.н.
Турчак Андрій Анатолійович
сенатор Російської Федерації
20.12.1975 р.н.
Кожанова Ірина Андріївна
сенатор Російської Федерації
06.07.1987 р.н.
Лазуткіна Юлія Вікторівна
сенатор Російської Федерації
11.03.1981 р.н.
Ледков Григорій Петрович
сенатор Російської Федерації
26.03.1969 р.н.
Талабаєва Людмила Заумівна
сенатор Російської Федерації
06.06.1957 р.н.
Тараканов Павло Володимирович
сенатор Російської Федерації
21.06.1957 р.н.
Тулгаев Петро Миколайович
сенатор Російської Федерації
01.01.1961 р.н.
Ульбашев Мухарбий Магомедович
сенатор Російської Федерації
15.05.1960 р.н.
Усатюк Валерій Петрович
сенатор Російської Федерації
14.07.1948 р.н.
Умаханов Ільяс Магомед-Саламович
сенатор Російської Федерації
27.03.1957 р.н.
Фадзаев Арсен Сулейманович
сенатор Російської Федерації
05.09.1962 р.н.
Федоров Микола Васильович
сенатор Російської Федерації
09.05.1958 р.н.
Хамчиев Белан Багаудинович
сенатор Російської Федерації
07.12.1960 р.н.
Хапсироков Мурат Крим-Гериевич
сенатор Російської Федерації
26.01.1978 р.н.
Федоров Юрій Вікторович
сенатор Російської Федерації
01.01.1972 р.н.
Пушков Олексій Костянтинович
сенатор Російської Федерації
10.08.1954 р.н.
Ракитин Олександр Васильович
сенатор Російської Федерації
17.05.1958 р.н.
Рябухін Едуард Ергатович
сенатор Російської Федерації
13.11.1954 р.н.
Рапота Григорій Олексійович
сенатор Російської Федерації
05.02.1944 р.н.
Шумилова Олена Борисівна
сенатор Російської Федерації
01.04.1978 р.н.
Глєбова Любов Миколаївна
сенатор Російської Федерації
07.03.1960 р.н.
Гігель Тетяна Анатоліївна
сенатор Російської Федерації
27.02.1960 р.н.
Некрасов Олександр Анатолійович
сенатор Російської Федерації
20.06.1963 р.н.
Митин Сергій Герасимович
сенатор Російської Федерації
14.06.1951 р.н.
Наговіцин Вячеслав Володимирович
сенатор Російської Федерації
02.03.1956 р.н.
Наролин Олександр Володимирович
сенатор Російської Федерації
27.06.1972 р.н.
Сініцин Олексій Володимирович
сенатор Російської Федерації
13.01.1976 р.н.
Солодун Галина Миколаївна
сенатор Російської Федерації
26.01.1968 р.н.
Колбін Сергій Миколайович
сенатор Російської Федерації
29.10.1969 р.н.
Зленко Олена Геннадіївна
сенатор Російської Федерації
20.06.1967 р.н.
Кондратенко Олексій Миколайович
сенатор Російської Федерації
16.12.1969 р.н.
Новожилов Віктор Феодосьевич
сенатор Російської Федерації
16.02.1965 р.н.
Невзоров Борис Олександрович
сенатор Російської Федерації
21.09.1955 р.н.
Майоров Олексій Петрович
сенатор Російської Федерації
29.12.1961 р.н.
Россель Едуард Ергартович
сенатор Російської Федерації
08.10.1937 р.н.
Абрамов Іван Миколайович
сенатор Російської Федерації
16.06.1978 р.н.
Перминов Сергій Миколайович
сенатор Російської Федерації
16.09.1968 р.н.
Перминова Олена Олексіївна
сенатор Російської Федерації
05.12.1960 р.н.
Писарева Олена Володимирівна
сенатор Російської Федерації
20.01.1967 р.н.
Пономарьов Валерій Андрійович
сенатор Російської Федерації
17.08.1959 р.н.
Акімов Олександр Костянтинович
сенатор Російської Федерації
10.11.1954
Архаров Юрій Вікторович
сенатор Російської Федерації
13.06.1977 р.н.
Хлякіна Оксана Володимирівна
сенатор Російської Федерації
28.11.1969 р.н.
Михайлов Сергій Петрович
сенатор Російської Федерації
22.05.1965 р.н.
Афанасов Михайло Олександрович
сенатор Російської Федерації
15.06.1953 р.н.
Косіхіна Наталія Володимирівна
сенатор Російської Федерації
07.08.1972 р.н.
Гумерова Лілія Салаватовна
сенатор Російської Федерації
16.12.1972 р.н.
Муратов Сергій Миколайович
сенатор Російської Федерації
13.01.1964 р.н.
Морозов Ігор Миколайович
сенатор Російської Федерації
10.12.1956 р.н.
Мухаметшин Фарит Мубаракшевич
сенатор Російської Федерації
31.01.1947 р.н.
Городецький Володимир Пилипович
сенатор Російської Федерації
11.07.1948 р.н.
Горняков Сергій Васильович
сенатор Російської Федерації
05.01.1966 р.н.
Горицький Дмитро Юрійович
сенатор Російської Федерації
28.10.1970 р.н.
Мізуліна Олена Борисівна
сенатор Російської Федерації
09.12.1954 р.н.
Долгов Костянтин Костянтинович
сенатор Російської Федерації
12.08.1968 р.н.
Емельянов Геннадій Егорович
сенатор Російської Федерації
01.01.1957 р.н.
Зубарев Ігор Дмитрович
сенатор Російської Федерації
20.07.1966 р.н.
Куликовских Ніна Германівна
сенатор Російської Федерації
05.02.1961 р.н.
Епифанова Ольга Миколаївна
сенатор Російської Федерації
19.08.1966 р.н.
Кузьмін Дмитро Геннадійович
сенатор Російської Федерації
28.06.1975 р.н.
Авдєєва Олена Осипівна
сенатор Російської Федерації
19.07.1968 р.н.
Джабаров Володимир Михайлович
сенатор Російської Федерації
29.09.1952 р.н.
Кресс Віктор Мельхиорович
сенатор Російської Федерації
16.11.1948 р.н.
Керимов Сулейман Абусаідович
сенатор Російської Федерації
12.03.1966 р.н.
Козаноков Крим Олиевич
сенатор Російської Федерації
19.07.1962 р.н.
Калашник Сергій Вікторович
сенатор Російської Федерації
31.03.1978 р.н.
Іванов Сергій Павлович
сенатор Російської Федерації
19.04.1952 р.н.
Зобнев Віктор Вікторович
сенатор Російської Федерації
07.06.1964 р.н.
Забралова Ольга Сергіївна
сенатор Російської Федерації
30.03.1980 р.н.
Жамсуєв Баір Баясхалович
сенатор Російської Федерації
29.01.1959 р.н.
Геремеев Сулейман Садулайович
сенатор Російської Федерації
20.01.1971 р.н.
Гибаддинов Айрат Минераситович
сенатор Російської Федерації
16.01.1986 р.н.
Галушина Рима Федорівна
сенатор Російської Федерації
30.05.1963 р.н.
Владимиров Микола Миколайович
сенатор Російської Федерації
18.11.1979 р.н.
Васильєв Валерій Миколайович
сенатор Російської Федерації
17.07.1965 р.н.
Валяев Юрій Костянтинович
сенатор Російської Федерації
18.04.1959 р.н.
Варфоломеев Олександр Георгійович
сенатор Російської Федерації
04.06.1965 р.н.
Патрушев Микола Платонович
Секретар Ради безпеки РФ
11.07.1951 р.н.
Кадиров Рамзан Ахматович
Голова Чеченської Республіки
05.10.1976 р.н.
Гусєв Денис Володимирович
Сенатор Ради Федерації Державної Думи РФ
26.12.1976 р.н.
Керівники правоохоронних відомств
Наришкін Сергій Євгенович
Директор Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації
27.10.1954 р.н.
Бортніков Олександр Васильович
Директор Федеральної служби безпеки Російської Федерації
15.11.1951 р.н.
Мєдвєдєв Дмитро Анатолійович
Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації
14.09.1965 р.н.
Розпалювачі війни та пропагандисти Кремля
Газманов Олег Михайлович
радянський та російський естрадний співак, композиторта поет, заслужений артист Росії (1995), Народний артист Росії (2001)
22.07.1951 р.н.
Ба́сков Микола Вікторович
російський співак (тенор), заслужений артист Росії (2001). У 2004 році отримав також звання Народний артист України (2004)
15.10.1976 р.н.
Михалко́в Мики́та Сергі́йович
російський кінорежисер, актор та продюсер, народний артист РРФСР, президент Російського фонду культури з 1993 року, член Академії гуманітарних наук, з 1998 року — президент Московського міжнародного кінофестивалю; автор та ведучий YouTube-каналу БесогонTV
21.10.1945 р.н.
Канделакі Тінатін Ґівіївна
російська журналістка і телеведуча.
10.11.1975 р.н.
Симоньян Маргарита Симонівна
головний редактор інформаційного агенства «Россия Сегодня»
06.04.1980 р.н.
Соловйов Володимир Рудольфович
російський журналіст, радіо- та телеведучий, письменник
20.10.1963 р.н.
Кисельов Дмитро Костянтинович
російський журналіст, заступник генерального директора Всеросійської державної ТРК, генеральний директор російського державного міжнародного інформаційного агентства «Росія сьогодні»
26.04.1954 р.н.
Скабєєва Ольга Володимирівна
російська журналістка і телеведуча.
11.12.1984 р.н.
Глибочко Петро Віталійович
ректор федеральної державної автономної освітньої установи вищої освіти «Перший московський державний медичний університет імені І.М. Сеченова» Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації
21.07.1964 р.н.
Калінін Роман Євгенович
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Рязанський державний медичний університет ім. І.П. Павлова»
01.08.1977 р.н.
Лукьянов Сергій Анатолійович
ректор федеральної державної автономної освітньої установи вищої освіти «Російський національний дослідний медичний університет ім. І.М. Пирогова» Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації
13.09.1963 р.н.
Павлов Валентин Миколайович
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Башкірський державний медичний університет» Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації
10.03.1966 р.н.
Чичановська Леся Василівна
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Тверський державний медичний університет» Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації
04.03.1971 р.н.
Янушевич Олег Олегович
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Московський державний медико-стоматологічний університет ім. О.І. Євдокимова» Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації
09.04.1966 р.н.
Абрамов Олексій Юрійович
директор медичного інституту «Російського університету дружби народів»
13.09.1964 р.н.
Пащенко Дмитро Володимирович
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Пензенський державний технологічний університет»
12.08.1976 р.н.
Кухарєв Олег Миколайович
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Пензенський державний аграрний університет»
06.03.1974 р.н.
Заривахін Олександр Васильович
директор державної автономної професійної освітньої установи Пензенської області «Пензенський агропромисловий коледж»
07.11.1953 р.н.
Болдирєв Сергій Олексадрович
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Пензенський державний університет архітектури та будівництва»
31.08.1976 р.н.
Гуляков Олександр Дмитрович
ректор федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Пензенський державний університет»
22.04.1956 р.н.
Чичеріна Юлія Дмитрівна
російська співачка і музикант
07.08.1978 р.н.
Царьов Олег Анатолійович
колишній народний депутат України
02.06.1970 р.н.
Ministers
Shoygu Serhii Kujigetovich
Minister of Defense of the Russian Federation
Date of birth: 21.05.1955
Kolokoltsev Vladimir Alexandrovich
Minister of Internal Affairs of the Russian Federation
Date of birth: 11.05.1961
Deputies
Azimov Rakhim Azizboyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.08.1964
Aitkulova Elvira Rinatovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.08.1973
Aksyonenko Alexander Sergeevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.03.1986
Boyarsky Sergey Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.01.1980
Maidanov Denis Vasilievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.02.1976
Islamov Dmitry Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.12.1977
Gordeyev Alexey Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.02.1955
Bulavinov Vadim Yevgenyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.03.1963
Brykin Nikolai Gavrilovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.11.1959
Bortsov Nikolay Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.05.1945
Borodai Alexander Yurevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.07.1972
Borisov Aleksandr Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.08.1974
Avdeev Mikhail Yurievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.03.1977
Avksentyeva Sardana Vladimirovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.07.1970
Aksakov Anatoly Gennadyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.11.1957
Andrey Anatolevich Alekhin
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.02.1959
Alimova Olga Nikolaevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.04.1953
Ammosov Petr Revoldovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.09.1966
Ananskikh Igor Alexandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth; 06.09.1966
Arapov Georgy Konstantinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.09.1999
Arefyev Nikolai Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.03.1949
Afonin Yury Vyacheslavovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.03.1977
Babakov Alexander Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.02.1963
Babich Ivan Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.09.1982
Belousov Vadim Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.10.1960
Berulava Mikhail Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.08.1950
Bessonov Evgeny Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.11.1968
Bifov Anatoly Zhamalovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.01.1963
Blotsky Vladimir Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.11.1977
Burlyayev Nikolai Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.08.1946
Vasiliev Nikolay Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.03.1958
Vasserman Nikolay Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.12.1952
Vlasov Vasily Maksimovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.06.1995
Gavrilov Sergei Anatolievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.01.1966
Gartung Valery Karlovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.11.1960
Glazkova Anzhelika Egorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.12.1968
Goryacheva Ksenia Alexandrovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.05.1996
Grigorev Yuriy Innokentevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.09.1969
Gusev Dmitriy Gennadevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.07.1972
Davankov Vladislav Andreevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.02.1984
Delyagin Mikhail Gennadyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 18.03.1968
Demin Aleksandr Vyacheslavovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.09.1988
Didenko Alexei Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.03.1983
Dmitriyeva Oksana Genrikhovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.04.1958
Drobot Maria Vladimirovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.03.1982
Ezersky Nikolay Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.05.1956
Zhuravlyov Aleksey Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.06.1962
Zyuganov Gennady Andreyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.06.1944
Ivanov Nikolai Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.01.1957
Ivanyuzhenkov Boris Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.02.1966
Isakov Vladimir Pavlovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.02.1987
Kabyshev Sergey Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.09.1963
Kazankov Sergey Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.10.1972
Kalashnikov Leonid Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.08.1960
Kamnev Georgy Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.10.1983
Kanokov Timur Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.09.1972
Karginov Sergey Genrikhovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.09.1969
Kashin Vladimir Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.08.1948
Kolomeitsev Nikolay Vasilievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.09.1956
Komotskiy Boris Olegovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.01.1956
Kornienko Alexey Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.07.1976
Kochiev Robert Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.03.1966
Koshelev Vladimir Alekseevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.10.1974
Kuznetsov Andrey Anatolevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 29.05.1972
Kumin Vadim Valentinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.01.1973
Kurinnyj Aleksej Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 18.01.1974
Lantratova Yana Valerievna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.12.1988
Lebedev Oleg Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.10.1976
Levchenko Sergey Georgievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.11.1953
Leonov Oleg Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.09.1970
Leonov Sergey Dmitrievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.05.1983
Lisitsyn Anatoly Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.06.1947
Lugovoy Andrey Konstantinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.09.1966
Lyabikhov Roman Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.05.1973
Markov Evgenii Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.11.1973
Markhayev Vyacheslav Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.06.1955
Marchenko Yevgeny Evgenyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.07.1972
Matveyev Mikhail Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.05.1968
Melnikov Ivan Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.08.1950
Mironov Sergey Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.02.1953
Musatov Ivan Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.02.1976
Napso Yury Aisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.04.1973
Naumov Stanislav Alexandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.10.1972
Nechayev Alexey Gennadievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.08.1966
Nilov Oleg Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.05.1962
Nilov Yaroslav Yevgenyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.03.1982
Novikov Dmitry Georgievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.09.1969
Novichkov Nikolay Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.12.1974
Obukhov Sergei Pavlovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.10.1958
Osadchiy Nikolay Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.12.1957
Ostanina Nina Alexandrovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.12.1955
Paykin Boris Romanovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 26.03.1965
Panesh Kaplan Mugdinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.09.1974
Panteleev Sergey Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.07.1951
Parfenov Denis Andreyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.09.1987
Plyakin Vladimir Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.09.1981
Prokofev Artyom Vyacheslavovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.12.1983
Prusakova Maria Nikolayevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.09.1983
Rashkin Valery Fyodorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.03.1955
Remezkov Aleksandr Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.04.1962
Savitskaya Svetlana Yevgenyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.08.1948
Svistunov Arkadij Nikolaevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.04.1965
Svishchev Dmitry Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.05.1969
Seleznev Valery Sergeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.09.1964
Semigin Gennady Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.03.1964
Sinelshikov Yury Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.09.1947
Sipyagin Vladimir Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.02.1970
Slutsky Leonid Eduardovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.01.1968
Smolin Oleg Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.02.1952
Sobolev Viktor Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.02.1950
Suleymanov Renat Ismailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.12.1965
Sukharev Ivan Konstantinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.06.1978
Taysayev Kazbek Kutsukovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.02.1967
Tarbaev Sangadji Andreyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 15.04.1982
Terentyev Aleksandr Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.01.1961
Tkachev Anton Olegovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.03.1994
Tumusov Fedot Semenovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.06.1955
Filatova Irina Anatolyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.08.1978
Kharitonov Nikolay Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.10.1948
Khovanskaya Galina Petrovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.08.1943
Chepa Aleksey Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.11.1955
Chernyshov Boris Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.06.1991
Shaykhutdinov Rifat Gabdulkhakovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.12.1963
Shargunov Sergey Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.05.1980
Shilkin Grigoriy Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.10.1976
Shchapov Mikhail Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.09.1975
Yushchenko Aleksandr Andreyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.11.1969
Kavinov Artyom Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.09.1969
Kadenkov Dmitry Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.05.1972
Kazakov Viktor Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 4.04.1949
Kazakova Olga Mikhaylovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.05.1968
Kalimullin Rustam Galliullovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.01.1958
Kotkin Sergey Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.03.1956
Kravchenko Denis Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.04.1976
Krasnoshtanov Anton Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.06.1986
Krasov Andrei Leonidovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.01.1967
Krasheninnikov Pavel Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.06.1964
Krivonosov Sergei Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 29.05.1971
Kastyukevich Igor Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.12.1976
Kachkaev Pavel Ryurikovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.10.1951
Kvitka Ivan Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.05.1967
Kidyayev Viktor Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.07.1956
Kizeev Mikhail Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.03.1978
Kiryanov Artyom Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.01.1977
Farrakhov Airat Zakiyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.02.1968
Fyodorov Yevgeny Alexeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.05.1963
Fedyaev Pavel Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.07.1982
Fetisov Viacheslav Alexandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.04.1958
Fomichyov Vyacheslav Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.04.1965
Frolova Tamara Ivanovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.11.1959
Pilipenko Olga Vasilevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.01.1966
Pivnenko Valentina Nikolayevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.06.1947
Petrunin Nikolay Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.02.1976
Petrov Yuriy Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.04.1947
Petrov Sergey Valerievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.04.1965
Petrov Vyacheslav Anatolevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.08.1969
Petrov Aleksandr Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.05.1958
Kiselyov Mikhail Sergeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth : 18.06.1986
Kislyakov Mikhail Leonidovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 18.11.1975
Kovpak Lev Igorevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.10.1978
Kogan Aleksandr Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.02.1969
Kogogina Alfiya Gumarovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.02.1968
Kozlovsky Alexander Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.05.1973
Khamzaev Biysultan Sultanbiyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.05.1982
Kharchenko Yekaterina Vladimirovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.08.1977
Khasanov Murat Ruslanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.12.1970
Khinshtein Alexander Yevseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.10.1974
Khor Gleb Yakovlevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.04.1963
Khubezov Dmitry Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.12.1971
Bashankayev Badma Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.06.1978
Bakhmetyev Vitaly Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.08.1961
Bakharev Konstantin Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.10.1972
Batalova Rima Akberdinovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.01.1964
Basansky Anton Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.07.1987
Barakhoyev Bekkhan Abdulkhamidovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.08.1973
Baiguskarov Zarif Zakirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.06.1967
Bazhenov Timofey Timofeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.01.1976
Anikeyev Andrey Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.12.1961
Zanko (Amelchenkova) Olga Nikolayevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.09.1990
Alshevskih Andrey Gennadiyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.05.1972
Altukhov Sergey Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.02.1982
Buduyev Nikolai Robertovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.03.1974
Nifantev Evgeniy Olegovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.09.1978
Nurbagandov Nurbagand Magomedovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.03.1957
Ogloblina Yuliya Vasilevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.11.1989
Kurbanov Rizvan Daniyalovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.01.1961
Tatyana Alekseevna Kusaiko
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 15.01.1960
Kushnarev Vitaly Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.05.1975
Lavrinenko Alexey Fedorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.08.1955
Lameikin Dmitry Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.02.1977
Lebedev Evgeny Victorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.12.1957
Lesun Anatoly Fedorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.02.1959
Lechkhadzhiev Ruslan Abdulvakhievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.07.1965
Lisovsky Sergey Fyodorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.04.1960
Likhachyov Vitaly Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.02.1964
Lobach Tatyana Georgievna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.01.1974
Loginov Vyacheslav Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.01.1979
Loor Ivan Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.12.1955
Lotsmanov Dmitry Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.03.1975
Lyubarskiy Roman Valerevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.07.1980
Mazhuga Aleksandr Georgievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.08.1980
Abakarov Khizri Magomedovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.06.1960
Makarov Andrey Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.07.1954
Makarov Vyacheslav Serafimovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.05.1955
Makiev Zurab Gayozovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.09.1976
Maksimov Aleksandr Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 15.11.1946
Mardanshin Rafael Mirkhatimovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.12.1961
Markov Andrey Pavlovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.06.1972
Metelev Artem Pavlovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.08.1993
Metshin Aidar Raisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.08.1963
Milonov Vitaly Valentinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.01.1974
Morozov Oleg Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.11.1953
Morozov Sergey Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.09.1959
Moskvichev Yevgeny Sergeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.09.1957
Nazarova Natalya Vasilyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.12.1953
Neverov Sergey Ivanoviсh
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.12.1961
Nemkin Anton Igorevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.08.1983
Nikolaev Nikolay Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.04.1970
Nikolaeva Victoria Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.11.1962
Nikonov Vyacheslav Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.06.1956
Chaplin Nikita Yurievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.07.1982
Tchepikov Sergei Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.01.1967
Chernyak Alexey Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.08.1973
Chizhov Sergey Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.03.1964
Shamanov Vladimir Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 15.02.1957
Shvytkin Yury Nikolayevic
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.05.1965
Sheremet Mikhail Sergeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.05.1971
Shipulin Anton Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.08.1987
Shkolkina Nadezhda Vasilyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.05.1970
Sholokhov Aleksandr Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.01.1962
Shubin Igor Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.12.1955
Shuvalov Vadim Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.02.1958
Shkhagoshev Adalbi Lyulevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.06.1967
Shcheglov Nikolay Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.03.1960
Shcherbakov Alexander Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.03.1965
Yagafarov Azat Ferdinandovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.04.1961
Yakubovskiy Aleksandr Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.05.1985
Yampolskaya Yelena Aleksandrovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.06.1971
Yarovaya Irina Anatoleyvna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.10.1966
Yakhnyuk Sergey Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.07.1962
Kolesnik Andrey Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.02.1960
Kolesnikov Oleg Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.09.1968
Kolunov Sergey Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.03.1973
Kononov Vladimir Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.03.1958
Korobova Olga Vladimirovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 15.09.1978
Kostenko Natalya Vasilyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.08.1980
Tsed Nikolay Grigorevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.10.1959
Tsunaeva Elena Moiseevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.01.1969
Panin Gennady Olegovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.06.1981
Pankina Irina Aleksandrovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.03.1986
Pakhomov Sergei Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.08.1975
Pervyshov Evgeny Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.05.1976
Pankov Nikolay Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.01.1965
Polyakova Alla Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.11.1970
Orlova Natalia Alekseyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 29.08.1969
Orgeyeva Marina Eduardovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.09.1959
Ogul Leonid Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.10.1963
Poluyanova Natalia Vladimirovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.03.1981
Pogorely Dmitriy Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.10.1977
Plotnikov Vladimir Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.11.1961
Piskaryov Vasily Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.11.1963
Pirog Dmitry Yurievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.06.1980
Pinskiy Viktor Vitalevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 06.02.1964
Polyakov Alexander Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth 31.01.1969
Babashov Leonid Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.01.1966
Ayupov Rinat Zaydulayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.08.1974
Arshinova Alena Igorevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.03.1985
Arshba Otari Ionovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.04.1955
Artamonova Valentina Nikolayevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.12.1960
Anufriyeva Olga Nikolayevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 18.08.1974
Antropenko Igor Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.12.1969
Anikeyev Grigoriy Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.02.1972
Kuzmin Mikhail Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.08.1955
Bondarenko Yelena Veniaminovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.06.1968
Boguslavskiy Irek Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.09.1967
Bichayev Artyom Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.04.1990
Bedonko Sergey Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 18.08.1975
Bessarabov Daniil Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.07.1976
Bessarab Svetlana Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.12.1970
Belik Dmitry Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.10.1969
Belykh Irina Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.08.1964
Gorelkin Anton Vadimovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.01.1982
Demchenko Ivan Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.09.1960
Danchikova Galina Innokentyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.08.1954
Gorokhov Andrey Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.01.1960
Damdintsurunov Vyacheslav Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.09.1977
Gimbatov Andrey Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.07.1979
Gladkikh Boris Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.02.1983
Govyrin Aleksey Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.05.1983
Golikov Oleg Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.10.1968
Goncharov Nikolay Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.01.1984
Ponomarev Arkady Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.05.1956
Evgeny Popov Georgiyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.09.1978
Prokopyev Alexander Sergeevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.08.1986
Ptitsyn Roman Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.09.1975
Razvorotneva Svetlana Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.03.1968
Revenko Evgeny Vasilyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.05.1972
Reznik Vladislav Matusovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.05.1954
Resin Vladimir Iosifovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.02.1936
Rodina Victoria Sergeyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 29.10.1989
Rodnina Irina Konstantinovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.09.1949
Romanenko Roman Yurievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.08.1971
Volfson Ilya Svetoslavovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.06.1981
Vorobyev Andrey Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.07.1985
Voronovskiy Anatoliy Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 28.12.1966
Vtorygina Elena Andreevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.08.1957
Vybornyj Anatolij Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.06.1965
Vyatkin Dmitriy Fedorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.05.1974
Gadzhiyev Abdulkhakim Kutbudinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.02.1966
Gadzhiev Murad Stanislavovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.07.1961
Gadzhiev Ruslan Gadzhiyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 29.08.1978
Garin Oleg Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.12.1973
Gasanov Dzhamaladin Naboyovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.08.1964
Gekkiyev Zaur Dalkhatovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.02.1961
Germanova Olga Mikhaylovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.09.1961
Getta Anton Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 29.04.1980
Gilmutdinov Dinar Zagitovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.08.1969
Gilmutdinov Ildar Irekovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.09.1962
Burlakov Sergey Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.05.1971
Burmatov Vladimir Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 18.08.1981
Butina Maria Valeryevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.11.1988
Butskaya Tatiana Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.05.1975
Valenchuk Oleg Dorianovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.09.1960
Valeev Ernest Abdulovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.04.1950
Valuev Nikolai Sergeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.08.1973
Simigin Pavel Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.07.1968
Vasilyev Vladimir Abdualievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.08.1949
Vasilkova Maria Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.02.1978
Veller Aleksey Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.01.1966
Veremeenko Sergey Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 26.09.1955
Vlasova Veronika Valerievna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.11.1966
Vodolatsky Viktor Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.08.1957
Vodyanov Roman Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.11.1982
Volodin Vyacheslav Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.02.1964
Romanov Mikhail Valentinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.11.1984
Rudensky Igor Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.09.1962
Rumyantsev Alexander Grigoryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.02.1947
Rumyantsev Nikita Gennadevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 27.04.1988
Ryabtseva Zhanna Anatolyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.12.1977
Saveliev Dmitry Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.05.1971
Savchenko Oleg Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.10.1966
Salaeva Alla Leonidovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.09.1979
Samokish Vladimir Igorevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.09.1975
Samokutyaev Aleksandr Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 13.03.1970
Saraliev Shamsail Yunusovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.11.1973
Saranova Yulia Vladimirovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.10.1988
Saryglar Aidyn Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.02.1988
Seliverstov Viktor Valentinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 02.08.1954
Senin Vladimir Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.09.1960
Simanovsky Leonid Yakovlevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.07.1949
Zakharov Konstantin Yuryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 31.03.1973
Zubarev Viktor Vladislavovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.02.1961
Ivanov Maxim Anatolyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.11.1967
Ivanov Maxim Yevgenyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 23.05.1987
Ivenskikh Irina Valentinovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.07.1972
Deryabkin Viktor Yefimovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.05.1954
Dzyuba Viktor Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.08.1977
Dogayev Ahmed Andreevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 18.08.1965
Doroshenko Andrey Nikolayevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.03.1977
Zhurova Svetlana Sergeyevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.01.1972
Gurulyov Andrey Viktorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 16.10.1967
Drozhzhina Yuliya Nikolayevna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.03.1990
Drozdov Alexander Sergeyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.11.1970
Dyakonova Tatyana Ivanovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 22.04.1970
Yevtukhova Yelena Aleksandrovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.08.1970
Doluda Nikolai Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.06.1952
Yezubov Alexey Petrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.02.1948
Iltyakov Alexander Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.10.1971
Ivanov Vladimir Valeryevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 10.02.1971
Ilinykh Vladimir Alekseyevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.05.1975
Yefimov Vitaliy Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.04.1940
Zatulin Konstantin Fyodorovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 07.09.1958
Ivlev Leonid Grigorievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.05.1953
Ignatov Viktor Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 15.10.1968
Isayev Andrey Konstantinovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.10.1964
Soloviev Sergey Anatolievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.05.1961
Igoshin Igor Nikolaievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.12.1970
Sitnikov Alexey Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.06.1971
Sokol Sergey Mikhailovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.12.1970
Solodovnikov Ivan Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.04.1985
Spiridonov Alexander Yurievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 03.01.1989
Skachkov Aleksandr Anatolevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.11.1960
Skoch Andrei Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 30.01.1966
Smirnov Viktor Vladimirovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 09.09.1968
Starshinov Mikhail Yevgenievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 12.12.1971
Strelyukhin Aleksandr Mikhaylovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.07.1958
Stankevich Yuri Arkadievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 24.07.1976
Stenyakina Yekaterina Petrovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 04.05.1985
Teryushkov Roman Igorevich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.12.1979
Tkachov Alexey Nikolaievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 01.03.1957
Topilin Maxim Anatolievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.04.1967
Dimov Oleg Dmitriievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 08.03.1968
Teterdinko Aleksandr Pavlovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.11.1983
Timofeeva Olga Viktorovna
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 19.08.1977
Tolstoy Pyotr Olegovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.06.1969
Tretiak Vladislav Aleksandrovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.04.1952
Ivaninsky Oleg Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 05.06.1966
Sklyar Gennady Ivanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 17.05.1952
Skrivanov Dmitry Stanislavovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 15.08.1971
Skrug Valery Stepanovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.06.1963
Taymazov Artur Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 20.07.1979
Tarasenko Mikhail Vasilievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 21.11.1947
Tatriev Muslim Barisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 11.01.1980
Ten Sergey Yurievich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 25.08.1976
Terentyev Mikhail Borisovich
deputy of the State Duma of the Russian Federation
Date of birth: 14.05.1970
Military command
Gerasimov Valery Vasilyevich
Chief of the General Staff of the Armed Forces of Russian Federation, First Deputy Minister of Defense of the Russian Federation
Date of birth: 08.09.1955
Zolotov Viktor Vasilyevich
Director of the Federal Service of the National Guard of the Russian Federation - Commander-in-Chief of the National Guard of the Russian Federation
Date of birth: 27.01.1954
Makovetski Oleg Vladimirovich
Commander of the 6th Red Banner Leningrad Army of Air and Air Defence Forces
Date of birth: 06.10.1966
Konashenkov Igor Yevgenyevich
Head of the Department of Information and Mass Communications of the Ministry of Defense of the Russian Federation
Date of birth: 15.05.1966
Kirillov Igor Anatolyevich
Chief of the Radiation, Chemical and Biological Defense Forces of the Armed Forces of the Russian Federation
Date of birth: 13.07.1970
Lyamin Denis Igorevich
Chief of the 22nd Army Corps of the Coastal Forces of the Black Sea Fleet of the Armed Forces of the Russian Federation
Date of birth: 19.05.1979
Salyukov Oleg Leonidovich
Commander-in-Chief of the Land Forces of the Armed Forces of the Russian Federation
Date of birth: 21.05.1955
Surovikin Sergei Vladimirovich
Commander of the Aerospace Forces of the Russian Federation
Date of birth: 11.10.1966
Yevmenov Nikolai Anatolyevich
Commander-in-Chief of the Navy of the Armed Forces of the Russian Federation
Date of birth: 02.04.1962
Chaiko Aleksandr Yuryevich
Commander of the Eastern Military District of the Armed Forces of the Russian Federation
Date of birth: 27.07.1971
Chubarykin Sergey Viktorovich
Commander of the 76th Airborne Assault Division of the Airborne Forces of the RF Armed Forces
Date of birth 25.07.1980
Lapin Oleksandr Pavlovich
Commander of the Central Military District of the Armed Forces of the Russian Federation
Born on 01.01.1964
Marushkin Andriy Serhiyovych
Commander of the 15th Separate Guards Motorized Brigade of the Ground Forces of the Armed Forces of the Russian Federation
Officials
Matviyenko Valentina Ivanovna
Chair of the Federation Council of the Federal Assembly of the Russian Federation
Date of birth: 07.04.1949
Volodin Vyacheslav Viktorovich
The Chairman of the State Duma of the Federal Assembly of the Russian Federation
Date of birth: 04.02.1964
Shchyogolev Igor Olegovich
Plenipotentiary Representative of the President of the Russian Federation in the Central Federal District
Date of birth: 10.11.1965
Zakharova Maria Vladimirovna
Director of the Department of Information and Press of the Ministry of Foreign Affairs of the Russian Federation, official representative of the Ministry of Foreign Affairs of Russia
Date of birth: 24.12.1975
Yatskin Andrey Vladimirovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 25.04.1969
Goryacheva Svetlana Petrovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 03.06.1947
Borisov Yegor Afanasyevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 15.08.1954
Kovitidi Olga Fyodorovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 07.05.1962
Ryzhkov Nikolai Ivanovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 28.09.1929
Karasin Grigory Borisovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 23.08.1949
Bondarev Viktor Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 07.12.1959
Klishas Andrey Alexandrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 09.11.1972
Vladimir Igorevich Kozhin
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 28.02.1959
Yepishin Andrey Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.10.1967
Zhuravlev Nikolai Andreevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 01.09.1976
Kutepov Andey Viktorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 06.04.1971
Perminov Dmitry Sergeyevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 03.04.1979
Svyatenko Inna Yuryevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 06.09.1967
Vorobyov Yury Leonidovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 02.02.1948
Bashkin Alexandr Davydovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 10.06.1962
Isakov Eduard Vladimirovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 04.10.1973
Kruglyj Vladimir Igorevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 27.05.1955
Ordenov Gennady Ivanovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 04.09.1957
Otke Anna Ivanovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 21.12.1974
Arenin Sergei Petrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.08.1958
Dengin Vadim Yevgenyevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 23.09.1980
Kislyak Sergey Ivanovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 07.09.1950
Safin Lenar Rinatovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 11.02.1969
Salpagarov Akhmat Anzorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 13.01.1962
Semisotov Nikolai Petrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 02.12.1968
Akhmadov Mohmad Isaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 17.04.1972
Beketov Vladimir Andreevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.03.1949
Bibikova Yelena Vasilyevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 23.09.1956
Bryskin Alexandr Yuryevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 20.01.1967
Karelova Galina Nikolayevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.06.1950
Karlin Alexander Bogdanovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.10.195
Orlov Aleksey Maratovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 09.10.1961
Oyun Dina Ivanovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 25.06.1963
Khokhlova Olga Nikolayevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 18.11.1957
Tsekov Sergei Pavlovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 28.09.1953
Tsepkin Oleg Vladimirovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 15.09.1965
Shejkin Artem Gennadevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 25.03.1980
Shirokov Anatoly Ivanovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.12.1967
Kislov Andrey Igorevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.08.1958
Klimov Andrey Arkadevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 09.11.1954
Petina Irina Aleksandrovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 31.08.1972
Tkach Oleg Polikarpovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 23.09.1967
Turchak Andrey Anatolyevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 20.12.1975
Kozhanova Irina Andreevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 06.07.1987
Lazutkina Yulia Viktorovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 11.03.1981
Ledkov Grigory Petrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 26.03.1969
Talabayeva Lyudmila Zaumovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 06.06.1957
Tultaev Petr Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 01.01.1961
Usatyuk Valeriy Petrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 14.07.1948
Fadzayev Arsen Suleymanovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 05.09.1962
Fyodorov Nikolay Vasilyevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 09.05.1958
Hamchiev Belan Bagaudinovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 07.12.1960
Fedorov Yuri Viktorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 01.01.1972
Ryabukhin Sergey Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 13.11.1954
Rapota Grigory Alekseevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 05.02.1944
Shumilova Elena Borisovna
Senator of the Russian Federation
Shumilova Elena Borisovna
Glebova Lyubov Nikolayevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 07.03.1960
Gigel Tatyana Anatolievna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 27.02.1960
Mitin Sergey Gerasimovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 14.06.1951
Solodun Galina Nikolayevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 26.01.1968
Kolbin Sergej Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.10.1969
Zlenko Elena Gennadievna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 20.06.1967
Nevzorov Boris Alexandrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 21.09.1955
Mayorov Alexey Petrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 29.12.1961
Rossel Eduard Ergartovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 08.10.1937
Abramov Ivan Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 16.06.1978
Perminov Sergey Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 16.09.1968
Perminova Elena Alekseevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 05.12.1960
Pisareva Elena Vladimirovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 20.01.1967
Arkharov Yury Viktorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 13.06.1977
Mikhailov Sergey Petrovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 22.05.1965
Gumerova Lilia Salavatovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 16.12.1972
Muratov Sergey Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 13.01.1964
Morozov Igor Nikolayevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 10.12.1956
Gornyakov Sergei Vasilyevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 05.01.1966
Goritsky Dmitry Yuryevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 28.10.1970
Mizulina Yelena Borisovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 09.12.1954
Emelyanov Gennady Egorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 01.01.1957
Zubarev Igor Dmitrievich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 20.07.1966
Kulikovskikh Nina Germanovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 05.02.1961
Epifanova Olga Nikolaevna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 19.08.1966
Kuzmin Dmitry Gennadyevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 28.06.1975
Avdeeva Elena Osipovna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 19.07.1968
Kress Viktor Melkhiorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 16.11.1948
Kalashnik Sergey Viktorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 31.03.1978
Ivanov Sergey Pavlovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 19.04.1952
Zobnev Viktor Viktorovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 07.06.1964
Olga Sergeevna Zabralova
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 30.03.1980
Galushina Rima Fedorivna
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 30.05.1963
Vasiliev Valery Nikolaevich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 17.07.1965
Valyaev Yuri Konstantinovich
Senator of the Russian Federation
Date of birth: 18.04.1959
Patrushev Nikolai Platonovich
Secretary of the Security Council of the Russian Federation
Date of birth 11.07.1951
Kadyrov Ramzan Akhmatovich
Head of the Chechen Republic
Born on 05.10.1976
Husev Denys Volodymyrovych
Senator of the Federation Council of the State Duma of the Russian Federation
Born on 26.12.1976
Heads of law enforcement agencies
Naryshkin Sergey Yevgenyevich
Director of the Foreign Intelligence Service of Russian Federation
Date of birth: 27.10.1954
Bortnikov Alexander Vasilyevich
Director of the Federal Security Service of Russia
Date of birth: 15.11.1951
Medvedev Dmitry Anatolyevich
Deputy Chairman of the Security Council of the Russian Federation
Date of birth: 14.09.1965
Instigators of war and propagandists of the Kremlin
Gazmanov Oleg Mikhaylovich
Soviet and Russian pop singer, composer poet, Honored Artist of Russia (1995), People's Artist of Russia (2001)
Date of birth: 22.07.1951
Baskov Nikolay Viktorovich
Russian singer (tenor), Honored Artist of Russia (2001). In 2004 he also received the title of People's Artist of Ukraine (2004)
Date of birth: 15.10.1976
Mikhalkov Nikita Sergeyevich
Russian film director, actor and producer, People's Artist of the RSFSR, President of the Russian Cultural Foundation since 1993, member of the Academy of Humanities, since 1998 - President of the Moscow International Film Festival; author and host of the YouTube channel BesogonTV
Date of birth: 21.10.1945
Kandelaki Tina Giviivna
Russian journalist and TV presenter
Date of birth: 10.11.1975
Simonyan Margarita Simonovna
Editor-in-Chief of the News Agency “Russia Today”
Date of birth: 06.04.1980
Solovyov (Solovyev, Soloviev) Vladimir Rudolfovich
Russian journalist, radio and TV presenter, writer
Date of birth: 20.10.1963
Kiselyov Dmitry Konstantinovich
Russian journalist, Deputy Director General of the All-Russian State Broadcasting Company, Director General of the Russian State International Information Agency "Russia Today"
Date of birth: 26.04.1954
Skabeyeva Olga Vladimirovna
Russian journalist and TV presenter
Date of birth: 11.12.1984
Glybochko Petr Vitalievich
head of the federal state autonomous educational institution of higher education, I.M. Sechenov First Moscow State Medical University, Ministry of Healthcare of the Russian Federation
Date of birth: 21.07.1964
Kalinin Roman Evgenievich
head of the federal state budget educational institution of higher education, Ryazan State Medical University, Ministry of Healthcare of the Russian Federation
Date of birth: 01.08.1977
Lukyanov Sergei Anatolyevich
head of the federal state autonomous educational institution of higher education, Pirogov Russian National Research Medical University, Ministry of Healthcare of the Russian Federation
Date of birth: 13.09.1963
Pavlov Valentin Nikolayevich
head of the federal state budget educational institution of higher education, Bashkir State Medical University, Ministry of Healthcare of the Russian Federation
Date of birth: 10.03.1966
Chichanovskaya Lesya Vasilievna
head of the federal state budget educational institution of higher education, Tver State Medical University, Ministry of Healthcare of the Russian Federation
Date of birth: 04.03.1971
Yanushevich Oleg Olegovich
head of the federal state budget educational institution of higher education , A.I. Yevdokimov Moscow State University of Medicine and Dentistry of the Ministry of Healthcare of the Russian Federation
Date of birth: 09.04.1966
Abramov Alexey Yurievich
director of the medical institute Peoples' Friendship University of Russia
Date of birth: 13.09.1964
Pashchenko Dmitry Vladimirovich
head of the federal state budget educational institution of higher education Penza State Technological University
Date of birth: 12.08.1976
Kukharev Oleg Nikolayevich
head of the federal state budget educational institution of higher education Penza State Agricultural University
Date of birth: 06.03.1974
Zaryvakhin Alexandr Vasilyevich
director of the state autonomous professional educational institution of the Penza region Penza Agro-Industrial College
Date of birth: 07.11.1953
Boldyrev Sergey Aleksandrovich
head of the federal state budget educational institution of higher education Penza State University of Architecture and Construction
Date of birth: 31.08.1976
Gulyakov Alexandr Dmitrievich
head of the federal state budget educational institution of higher education, Penza State University
Date of birth: 22.04.1956
Tsaryov Oleg Anatolyevich
Former People’s Deputy of Ukraine
Date of birth: 02.06.1970