Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Футбольна команда Офісу Генерального прокурора вийшла в півфінал Кубку захисника України (ФОТО)

Тріумфом команди Офісу Генерального прокурора завершився матч відбіркового етапу Кубку захисника України між футбольними збірними Офісу та Херсонської обласної прокуратури. Рахунок гри - 4:0.

Напружена боротьба на полі тривала з перших хвилин матчу. Обидві команди показали високий рівень підготовки, відзначилися результативними передачами та видовищними гольовими моментами. Перший гол команда Офісу Генерального прокурора забила в першому таймі та, продовживши натиск у другому, забила ще три м’ячі у ворота суперників.

За запеклою боротьбою спостерігали вболівальники – близькі та друзі прокурорів-футболістів, їх колеги.

Футбольні турніри між працівниками органів прокуратури, а також змагання з іншими правоохоронними та державними органами – традиція з багаторічною історією.