Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Футбольна команда Офісу Генпрокурора боротиметься за перемогу у фіналі Кубку Захисника України (ФОТО)
Перемогою для команди Офісу Генерального прокурора закінчився півфінальний матч з Полтавською обласною прокуратурою. Гра відбувалася в рамках турніру з футболу серед працівників органів прокуратури на Кубок Захисника України. Фінальний свисток арбітра оголосив завершення матчу із рахунком 2:1 на користь Офісу Генерального прокурора. Під час захоплюючої гри футболісти обох команд показали високий рівень підготовки, гарну техніку та вміння відчувати партнера по команді. Футболісти Офісу Генпрокурора притримувалися наступальної тактики з самого початку першого тайму. Проте, не дивлячись на те, що гравці робили результативні передачі та створювали гольові моменти, на перерву вони пішли із рахунком 0:0. Демонструючи беззаперечну волю до перемоги, не втрачаючи темпу і у другому таймі, футболісти Офісу Генпрокурора забили 2 м’яча у ворота команди-суперника. Автором переможних голів став Вадим Степаненко. Команди підтримували їхні найвідданіші вболівальники - родини, друзі, колеги. Також сьогодні тріумфом команди Одеської обласної прокуратури завершився ще один півфінальний матч. Її гравці здолали збірну Рівненської обласної прокуратури з рахунком 1:0. Таким чином у фіналі Кубку Захисника України зійдуться футбольні збірні Офісу Генерального прокурора та Одеської обласної прокуратури. Не пропустіть запеклої та видовищної фінальної боротьби! Пишаємося нашими прокурорами-футболістами!