Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Графік проведення співбесід з прокурорами та слідчими Генеральної прокуратури України

Відповідно до пункту 1 розділу ІV Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності прокурорів та слідчих Генеральної прокуратури вимогам професійної компетентності, професійної етики і доброчесності.

Співбесіди проходитимуть у м. Києві, в день, визначений у ГРАФІКУ, упродовж робочого часу.

Детальна інформація щодо місця та часу проведення співбесіди буде повідомлена кожному прокурору на електронну адресу.

Написання практичного завдання розпочнеться о 09:00 год.

Під час написання практичного завдання дозволяється користуватися паперовими текстами КПК, КК та Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Після цього, о 10:00 год., прокурори та слідчі запрошуються до проходження співбесіди.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення прокурора.

На виконання вимог пункту 3 розділу ІV Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03.10.2019 № 221, Генеральним прокурором 18 жовтня 2023 року затверджено Перелік практичних завдань для оцінки рівня володіння практичними уміннями та навичками під час атестації прокурорів і слідчих Генеральної прокуратури України, зразок якого 24 жовтня 2023 року розміщено на сайті Офісу Генерального прокурора у розділах «Атестація прокурорів та слідчих Генеральної прокуратури України» та «Оголошення».

Фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування можуть надавати відомості, які можуть свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності (у тому числі анонімно) на електронну адресу – [email protected].

Прокурори, які згідно графіку проходитимуть співбесіду, можуть звертатися до кадрової комісії Офісу Генерального прокурора на електронну адресу [email protected].