На Хмельниччині правоохоронці викрили групу осіб, які розповсюджували наркотики через Telegram-канал
17.04.2025
За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури повідомлено про підозру п’яти особам за фактом збуту особливо небезпечних психотропних речовин та наркотичних засобів (ч 2, 3 ст. 307 КК України).
За даними слідства, житель м. Дніпро організував схему збуту заборонених речовин на території Хмельниччини та сусідніх регіонів. До злочинної діяльності у січні 2025 року він залучив мешканців Хмельницької та Тернопільської областей, у тому числі неповнолітнього хлопця.
Замовлення приймали та оформляли через Telegram-магазин, а доставку здійснювали поштоматами.
Під час санкціонованих обшуків у підозрюваних вилучено понад 3 кг розфасованих небезпечних речовин – Альфа-PVP, амфетамін і канабіс.
Учасникам злочинної групи обрано запобіжні заходи.
Досудове розслідування здійснює слідче управління ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, оперативний супровід – Управління боротьби з наркозлочинністю та Управління СБУ в Хмельницькій області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
104