Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
На замовлення ворога коригував ракетні удари по Запоріжжю - затримано місцевого мешканця

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора мешканцю Запоріжжя повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, підозрюваного дистанційно завербували співробітники фсб рф. За завданням кураторів він повинен був збирати для ворога інформацію про розташування блокпостів, місця скупчення військових, а також розташування промислових підприємств, особливо оборонних заводів.

Підозрюваний знімав об’єкти на камеру та позначав їх локації на гугл-мапах. Крім того, він встановив поруч із однією з місцевих трас приховану мінікамеру з віддаленим доступом для співробітників фсб рф. За допомогою відеопристрою ворог відслідковував кількість бронетехніки Сил оборони, яка рухалася у напрямку південного фронту.

Також за завданням куратора підозрюваний повинен був збирати та надавати координати для наведення повітряних атак рф по обласному центру.

Правоохоронці затримали агента фсб рф за місцем проживання. У нього вилучили мобільний телефон з доказами злочинної діяльності.

Наразі йому обрано запобіжний захід - тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.