Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Наказав нанести ракетний удар по Миколаївській облраді – повідомлено про підозру генералу армії рф

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури встановлено та повідомлено заочно про підозру генералу армії рф - командувачу Південного військового округу зс рф, у вчинені воєнного злочину, що спричинило загибель людей, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 438 КК України). 

За даними слідства, 29 березня 2022 року за наказом генерала окупанти здійснили ракетний удар по адміністративній будівлі Миколаївської обласної ради. 

Ворог застосував крилату ракету «Іскандер-К», запуск якої здійснили з тимчасово окупованої території АР Крим.

Внаслідок ракетної атаки загинуло 36 людей, ще 38 - отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Крім того, було пошкоджено багатоквартирні будинки, будинок дитячої творчості, автомобілі громадян, комерційні приміщення та об’єкти культурної спадщини Миколаївщини.

Спеціальне досудове розслідування здійснюється Управлінням СБ України в Миколаївській області спільно з ГУНП в Миколаївській області.