Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Очолила окупаційне «Министерство спорта Херсонской области» – судитимуть жительку Херсону

Миколаївська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жительки м. Херсон за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством встановлено, що у липні 2022 року жінка погодилась на співпрацю із ворогом. Спочатку вона зайняла посаду начальника так званого «Департамента молодежной политики, семьи и спорта военно-гражданской администрации Херсонской области». 

Далі, у ході реорганізації псевдооргану влади, у грудні 2022 року вона зайняла посаду «исполняющего обязаности министра молодежной политики, семьи и спорта военно-гражданской администрации Херсонской области».

У серпні 2023 року жінка отримала від окупантів «підвищення», очоливши так зване «Министерство спорта Херсонской области». На посаді вона розробляла та організовувала проекти державних програм в сфері молодіжної політики, розвитку культури і спорту Херсонської області. Також організовувала спортивні заходи та проводила координацію діяльності державних закладів, які знаходяться у віданні «военно-гражданской администрации Херсонской области» та проводять роботу по програмах окупантів з молодіжної політики.

Досудове розслідування здійснювало СУ ГУНП в Миколаївській області, оперативний супровід - УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.