Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Очолив школу та впроваджував у навчальний процес освітні стандарти країни-агресора – підозрюється колишній викладач з окупованої території Запорізької області

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури вчителю однієї зі шкіл с. Велика Знам’янка повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, на початку липня 2022 року чоловік погодився на співпрацю з представниками окупаційної влади та обійняв посаду директора місцевої школи, підконтрольної окупаційній адміністрації. Про своє псевдопризначення публічно повідомив педагогічному колективу навчального закладу. Маючи значний досвід роботи та відповідну кваліфікацію, він організовував навчальний процес та впровадив освітні стандарти країни-агресора. Для цього керівник оновив програму викладання із використанням російських підручників та змінив форму оцінювання школярів на 5-ти бальну.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.