Оголошення про добір з 18 листопада 2024 року прокурорів для включення до кадрового резерву на заміщення вакантних і тимчасово вакантних адміністративних посад в обласних та окружних прокуратурах
15.11.2024
Комісією з добору кандидатів для включення до кадрового резерву (далі – Комісія) 14 листопада 2024 року прийнято рішення про оголошення з 18 листопада 2024 року добору для включення до кадрового резерву на заміщення вакантних і тимчасово вакантних адміністративних посад в органах прокуратури, передбачених пунктами 6–8, 11 частини першої статті 39 Закону України «Про прокуратуру».
Процедуру добору визначено Положенням про порядок добору кандидатів для включення до кадрового резерву на заміщення адміністративних посад в органах прокуратури України, затвердженим наказом Генерального прокурора від 14 жовтня 2024 року № 236, та Методологією добору та оцінювання кандидатів для включення до кадрового резерву на заміщення адміністративних посад в органах прокуратури України, яка є додатком до цього Положення.
Добір включає такі етапи:
– подання кандидатами документів для участі в доборі для включення до кадрового резерву;
– перевірка поданих кандидатами документів та оцінка презентації;
– виконання практичного завдання;
– проведення перевірки доброчесності кандидатів;
– проведення співбесіди;
– визначення результатів добору та прийняття рішення про затвердження кадрового резерву.
Кадровий резерв формується для заміщення таких категорій адміністративних посад:
– керівник обласної прокуратури;
– перший заступник та заступник керівника обласної прокуратури;
– керівник окружної прокуратури.
Участь у доборі на заміщення вакантних посад керівників окружних прокуратур мають право брати діючі прокурори зі стажем роботи на посадах прокурорів не менше 3 років, а на посади керівників обласних прокуратур, їх перших заступників і заступників – не менше 5 років.
Не може бути допущено до участі в доборі прокурора, повноваження якого зупинено у зв’язку із відстороненням від посади згідно з пунктами 3-5 частини першої статті 64 Закону України «Про прокуратуру», а також прокурора, який вважається таким, що притягнутий до дисциплінарної відповідальності.
Опис посадових обов’язків на адміністративній посаді та вимоги, які висуваються до кандидатів на відповідну категорію посади (додаток 1, додаток 2, додаток 3).
Початок подання документів:
18 листопада 2024 року о 09 год.
Завершення подання документів:
06 грудня 2024 року о 16 год 45 хв.
Прокурори, які мають намір взяти участь у доборі, у встановлені строки подають особисто до кадрових підрозділів обласних прокуратур, у яких вони обіймають посади, а прокурори Офісу Генерального прокурора – до Департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу Генерального прокурора, або на офіційні електронні адреси (перелік підрозділів, їх адреси додаються, додаток 4), в паперовому чи електронному вигляді:
– письмову заяву про участь у доборі (форми заяв додаються, додаток 5);
– презентацію, в якій у довільній формі викладається бачення розвитку органу прокуратури, у якому кандидат претендує на включення до кадрового резерву (обласна чи окружна прокуратура відповідно), яка повинна відповідати пункту 1.2 розділу I згаданої вище Методології;
– автобіографію.
Кадрові підрозділи, окрім зазначених вище документів, у триденний строк після завершення строку для подання документів кандидатами передають до Комісії стосовно кожного з них:
– біографічну довідку за формою, визначеною у Положенні про організацію кадрової роботи в органах прокуратури України, затвердженому наказом Генерального прокурора від 10 лютого 2022 року № 25;
– звіти про результати оцінювання якості роботи прокурора за останні три роки.
Прокурор може подати заяву для участі в доборі на одну або декілька категорій адміністративних посад в обласних та окружних прокуратурах. У разі подачі заяв на декілька категорій адміністративних посад, пакет документів формується окремо.
Прокурор засвідчує відповідність оригіналу письмових документів власним підписом, а електронних документів – кваліфікованим електронним підписом.
Кадрові підрозділи передають до Комісії документи в електронному вигляді. Кожен електронний документ має бути збережений окремим файлом у форматі «pdf». В імені файлу зазначаються назва документа, прізвище та ініціали особи, яка подає документи. Скановані копії документів повинні бути якісно виготовленими, доступними для читання, повно і чітко відображати інформацію та відомості, внесені до них, незалежно від змісту такої інформації. Загальний розмір усіх файлів не може перевищувати 20 мегабайт.
Додаткову інформацію з питань проведення добору надає:
Поліщук В’ячеслав Володимирович, прокурор відділу роботи з кадрами Офісу Генерального прокурора (тел. (044) 596-73-66).
6295