Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Окупанти не припиняють атакувати Купʼянщину – правоохоронці зафіксували наслідки

За процесуального керівництва Купʼянської окружної прокуратури Харківської області розпочато розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 27 травня близько 10:00 збройні сили рф завдали авіаційного удару по м. Купʼянськ. Пошкоджено більше півсотні домоволодінь. За попередніми даними, ворог використав ФАБ-500 з УМПК.

Також сьогодні орієнтовно о 16:30 FPV-дрони ворога вдарили по с. Приколотне Купʼянського району. Пошкоджено будинок та службовий автомобіль поліції.

Прокурори у взаємодії зі слідчими поліції проводять комплексні процесуальні дії з метою належної фіксації та розслідування воєнних злочинів, вчинених російськими військовослужбовцями.