Ошукала волонтера на майже 800 тис грн при продажі неіснуючих дронів – підозрюється мешканка Львівщини
27.01.2025
За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури міста Львова повідомлено про підозру 28-річній жінці за фактом шахрайства (ч. 4 ст. 190 КК України).
За даними слідства, мешканка Львівщини ошукала волонтера на майже 800 тис грн під виглядом продажу неіснуючих дронів для військових потреб.
Попередньо, для цього вона створила профілі у соцмережах Instagram та Telegram, де розміщувала відповідні оголошення про продаж військової амуніції та побутової техніки.
За товар жінка просила повну передоплату на банківську картку. Водночас, жодних товарів у неї не було, а одержаними грошима жінка розпорядилася на власні потреби.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Львівського районного управління поліції №1 Головного управління Нацполіції Львівської області, за оперативного супроводу Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
184