Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Відмивання майже 15,5 млн грн, одержаних злочинним шляхом, – судитимуть жителя Буковини, який продавав підроблене спортивне взуття під виглядом відомих брендів

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 27-річного жителя Дністровського району за фактом легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачений, не маючи дозволу на здійснення господарської діяльності, налагодив тіньовий онлайн бізнес з продажу контрафактного спортивного взуття відомих брендів. 

Для реалізації протиправної діяльності він залучив громадян, які приймали та формували замовлення, відсилали товар покупцям. За цю роботу вони одержували зарплату у «конвертах».

За даними слідства, з січня 2022 по грудень 2023 року «бізнесмен» одержав від незаконної діяльності майже 15,5 млн грн доходів, які незаконно легалізував.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.