Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
За ініціативою Офіса Генерального прокурора суд стягнув 83 млн грн штрафних санкцій через неналежне виконання держконтракту

За принципової позиції Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора Господарський суд м. Києва підтвердив неналежне виконання приватним суб’єктом господарювання умов укладеного з оборонним відомством контракту та стягнув штрафні санкції на користь держави в сумі понад 83 млн гривень.

Згідно обставин справи приватний суб’єкт господарювання зобов’язався здійснити будівництво десантно-штурмових катерів «Кентавр» та поставити їх оборонному відомству на озброєння.

Водночас виконавець, отримавши кошти в сумі понад 443 млн грн за виконання державного оборонного замовлення, свої зобов’язання у строки визначені контрактом не виконав, десанті катери не побудував та на озброєння Міністерству оборони України не передав. Така бездіяльність приватного суб’єкта господарювання негативно вплинула на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України, внаслідок чого порушено інтереси держави.