Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Жителю Дніпропетровщини, у якого вилучили 8 кг канабісу, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Жовтоводської окружної прокуратури жителю Кам’янського району 31 жовтня 2025 року повідомлено про підозру у незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, з осені 2024 року підозрюваний на території власного домогосподарства у Кам’янському районі виготовляв канабіс, який фасував і зберігав з метою подальшого збуту.

Під час санкціонованого обшуку у помешканні чоловіка правоохоронці виявили та вилучили понад 8 кг канабісу на суму майже 2 млн грн.

Протиправні дії викрито спільно зі слідчими ВП №6 Кам’янського РУП в Дніпропетровській області. 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.